Görüş Bildir
Haberler
Star Wars Bir Şehir ve İki Filmle Dönüyor

Star Wars Bir Şehir ve İki Filmle Dönüyor

Onedio Medya
17.08.2015 - 21:19
İçeriğin Devamı Aşağıda

Star Wars galaksisini yeniden canlandıracak gelişmeler yaşanıyor. Serinin 2016‘da çıkacak olan yeni filminden ilk fotoğraf geldi. 

Her Şeyin Teorisi’nde başarılı performansıyla dikkat çeken ve En İyi Kadın Oyuncu Oscar ödülüne aday gösterilen Felicity Jones’un başrolde olduğu Star Wars Rouge One, Godzilla’nın başarılı yönetmeni Gareth Edwards tarafından yönetilecek.

Ayrıca yeni başlayacak serinin ikinci filminin de 2019’da gösterime gireceği açıklandı.

Bir diğer haber ise Walt Disney’den geldi. Disneyland’in Star Wars galaksisi temalı oyun parkı için ise çalışmalara başlandığı duyuruldu. 

Amerika’da kurulacak yeni parkın Kaliforniya ve Florida’daki Disneyland’lara kurulacağı ve parkın Star Wars tutkunlarının tatmin olacağı ayeıntılara sahip olabilmesi için 55 dönümlük bir alana yayılacağı açıklandı.

2008’deki Star Wars The Clone Wars’dan beri büyük bir boşluğun içine düşmüş fanlar için anlaşılan önümüzdeki 5 sene büyük beklentilerle ve hayallerle geçecek .

İçeriğin Devamı Aşağıda

The Force Awakens için orijinal posterlerin tasarımcısından yeni poster

The Force Awakens için orijinal posterlerin tasarımcısından yeni poster

Indiana Jones ve Star Wars posterlerinde imzası olan Drew Struzan’ın elinden Disney’in büyük convention’ı D23 için hazırlanan yeni bir Star Wars posteri yayınlandı! Bir detay, fragmanda Stormtrooper zırhı içinde gördüğümüz John Boyega, bu fragmanda mavi ışın kılıcı tutuyor.

Stuff ve Geekyapar

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0