Spor Salonunda Tanıştıktan Sonra Aynı Kadına Aşık Olarak Üçlü İlişki Yaşamaya Başlayan Çift

-

Önemli olan şeyin sevgi olduğunu boşuna söylemiyoruz.

Kaynak: https://www.ladbible.com/news/news-husba...

Spor salonu sahibi Mary Barillas ve hem iş hem de hayat arkadaşı olan Leo, lisede tanıştı. Çift, flörtleşmeye başladı ve Mary 17 yaşındayken evlendi.

Bu süreçte Leo, Amerika Birleşik Devletleri Deniz Piyadeleri'ndeydi ve Irak, Sri Lanka, Kore, Kuzey Karolina gibi bölgelerde bulunuyordu. Şu an 32 yaşında olan Mary ve 34 yaşındaki eşi Leo, 2010 yılında Washington'a dönmeden önce Kaliforniya'ya taşındı. İşten ayrılan Leo ve Mary kendi spor salonlarını açıp aile kurmaya karar verdi. Şu an ise; 9 yaşında Carson ve 4 yaşında Paige adında çocukları var. Çift, 5 yıl sonra maliyeci olan Kimberlee Slagle ile tanıştı ve üçlü yakın zamanda arkadaş oldu.

Ancak üçlünün arkadaşlığı değişmeye başladı ve 2016 eylül ayında üçlü ilişkiye dönüştü.

29 yaşında olan Kimberlee'nin de bir önceki ilişkisinden 11 yaşında Keagen ve 7 yaşında Kymper adında iki çocuğu var. Throuple ilişki yaşayan üçlü, Haziran 2017'den beri çocuklarıyla birlikte aynı çatı altında yaşıyor.

Leo, başta üçlü ilişki yaşamadıklarını dile getiriyor.

"En başta Kim ve Mary arkadaştı. Ben ise Mary'nin eşiydim. Spor salonumuza üye olan Kim ile arkadaşlığımız çekime dönüştü. Aramızdaki romantik ilişki, 2016 yılında başladı. O yıl, büyük ihtimalle farklı zamanlarda ve farklı sebeplerden dolayı birbirimize aşık olduk. Üçümüzün çok iyi anlaştığına karar verdik."

"Poliamori, birden fazla insana aşık olma anlamına geliyor ve biz, sosyal normların ötesinde olmasına rağmen bunu kabul ediyoruz."

"Aslında geleneksel ikili ilişkilerden çok da farklı değil. Her partnerimizle sevdiğimiz, eğlendiğimiz ve üçümüzün birlikte olduğu ayrı özel bir ilişkimiz var."

"İki yetişkinin sahip olduğu aile yerine üç yetişkinin yaşadığı bir ailemiz var ve 4 çocuğumuzla birlikte yaşıyoruz."

"İlişkimizi bilen aile üyelerimiz bu durumu oldukça iyi bir şekilde karşılıyor. Hatta sadece ailemiz değil arkadaşlarımız da bu konuda oldukça anlayışlı. Bizi seven ailemiz ve arkadaşlarımız olduğu için çok şanslıyız. Mutlu olduğumuz sürece nasıl ilişki yaşadığımızla ilgilenmiyorlar."

Üçlü, ilişkilerinin sıradan olmadığını ve sorunsuz olmadığını kabul ediyor. Aynı zamanda, grup olmalarının hayatlarını en iyi şekilde yaşamalarını sağladığını savunuyor.

Leo, kıskançlığın sadece poliamori ilişkide değil her ilişkide olduğunu söylüyor ve iletişimle bu sorunu aştıklarını ekliyor. "İletişim, ortaya çıkan herhangi bir problemi çözmek için kilit nokta...Eğer konuyla ilgili tartışamazsak sorunları düzeltemiyoruz.

"Gelecek hakkında çok fazla konuşuyoruz fakat kendimizi o anı ve o günü yaşamanın bizim için en iyisi olduğu noktasında buluyoruz."

"Elmas gibi şeyler küçük paketlerle birlikte gelir. Bu yüzden, bu iki güzel kadından kısa olmayı kafama takmıyorum.  Diğer insanların bendeki bu kadar inanılmaz şeyin ne olduğunu merak ettiğini düşünüyorum."

"Şimdiye kadar bize söylenen karşı söylenen herhangi bir olumsuz tepkiyle karşılaşmadık. Bazı insanlar durumumuzu duyduğunda şok oluyor ve haliyle onlarca soru soruyor. Merak etmeleri oldukça normal ve beklendiğimiz bir tepki."

"Kalbinizi dinlemeniz ve alışılmadık olsa bile sizi mutlu eden şeyle birlikte olmanız çok normal. Yaşamak istediğiniz türden bir yaşam sürün ve onu sevdiğiniz insanlarla birlikte yaşayın. Hayata bir kere geliyoruz ve en iyi şekilde yaşamanız gerekir."

"Nasıl bir ilişki olursa olsun sağlıklı iletişim kurmak ilişkideki anahtar..."

"Bu yaşam tarzıyla ilgili tüm negatif yorumları görmezden geliyorum çünkü birden fazla kişiyi sevmek tamamıyla normal."

Siz bu ilişki hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cem-hostan

Adamın Bir Eli Lahmacunda, Bir eli çiğköftede.:)

emrealtundass

Kuma lan bu kuma ne 10 sayfa yazı yazmışınız aq mun yerınde malmısınız nesiniz.

salih-tuncer

Hayır kadınlar da birbirlerine karşı aşk içinde ve bu üçlü bir grup. Kuma demek bir erkeğin egemenliğinde iki kadına ayrı ayrı sahip olması demektir.

mailer-daemon

şimdi bu adam 2 lezbiyenle mi beraber amk çocuğu ya bu nasıl bir şanstır böyle

selen-ergunalp

o çocuklar yalan oldu...

sananeaq2

oh ne güzel aq her gece birine döşüyor. Canı sıkılınca grup yapıyor birinden cıkarıp dıgerının agzına verıyor mıllettekı hayata bak bizde okuyup 31 çekelım

rivaille

Adam tam bir yer cücesi. bu maymunla o iki kadını yatakta düşününce midem bulandı

Görüş Bildir