Spor Bakanlığı'nın Açıkladığı, Türkiye'nin İlham Veren Gençleri Listesinde Aleyna Tilki'nin de Yer Alması Tepkilerin Odağında

-
Abone ol

Aleyna Tilki'nin ödül alması herkesi kızdırmış...

Spor Bakanlığı ve Forbes dergisi işbirliği ile düzenlenen, Türkiye'nin ilham veren gençlerine ödül vermek için düzenlenen "30 Altı 30" programında Aleyna Tilki de ödül aldı!

View this post on Instagram

Hello 👧🏼 sürpriz var 🌼

A post shared by Aleyna Tilki (@aleynatilkiofficial) on

Bakanlığın verdiği bu ödül, birçok kişiyi de kızdırdı...

View this post on Instagram

Selam👸🏼 Biraz özlendik sanırım ☺️💕 #backstage

A post shared by Aleyna Tilki (@aleynatilkiofficial) on

Aleyna Tilki'nin gençlere örnek olmadığını söyleyen ve onun bu başarısını kutlayan iki taraf var şu an...

Gelin tepkilere bir göz atalım...

Bu arada... İlham veren diğer isimler şöyle. 👇

Sadece Aleyna Tilki almadı yani ödülü, bu kafa karışıklığını da giderelim...

Bir de size soralım... Aleyna Tilki'nin de bu listede olup, ödül alması hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bu arada... Gençlik ve Spor Bakanlığı, Aleyna Tilki'nin ismini silmiş görünüyor... Listede 29 kişi var! Bakalım neler olacak?

Son dakika gelişmesi... Gençlik ve Spor Bakanlığı, 30 Altı 30'da Türkiye'nin 30 yaş altındaki ilham veren gençleri listesinde şarkıcı Aleyna Tilki'nin de yer aldığı ancak sonradan isminin çıkarıldığı iddiasını yalanladı...

Fakat listede hala 29 kişi var... 🤔

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
coldhearted

Tam olarak neyin ilhamı? Saçma sapan pozlarının mı? Vıcık vıcık özel hayatının mı? Şımarık ve ukala tavırlarının mı?

kalem-kelam

Tam kapasitelerine yakışır iş yapmışlar. Gençlikten bihaber olduklarının ispatı niteliğinde. Belki de imanlı nesil dedikleri buydu da biz olayı yanlış anladık. 15 yaşında bar vokalliği yapmaya iman, 15inde 30luk adamla flörte iman, kliplerinde pedofili öğeleri yayınlamaya iman, reşit değilken California'da kendisinin 2,5 katı erkek arkadaşı(!) ile tatile iman.. Tebrikler bakanlık, sayenizde yine aydınlandık. Ey genç nesil, boş verin okumayı, bilimi, ilimi. Neden muz kabuğundan plastik üretiyorsun ki? Bak, koskoca bakanlık bile kimi ilham verici bulmuş? GERİZEKALI mı bu bakanlık da Aleyna'yı örnek göster miş? GERİZEKALI mı he, MALLLL mı bu bakanlık? Onlardan iyi mi bileceksiniz?

guldal-salman

Saçmalığa saçmalıkla yanıt verilmiş işte

muhalif-kursad-zafer

Ailesi ve menajeri tarafından maddî-mânevî sömürülmesinin kötü örnek olmasıdır belki milletin derdi?? Aleyna Tilki'nin kendisiyle değil, piyasaya sürülüş şekliyle ve psikolojisinin sürekli psikopatolojiye evrilmesiyle ilgileniyordur belki tepki gösterenler?? Her eleştiriye "ünlü ya, başarılı ya çekemiyo'sunuz!" diye çemkiren tiplerin de tedâvi edilmesi gerek..

reflexaction

Arkadaş bu kızla insanların alıp veremediği nedir ? yahu ayıla bayıla dinlediğiniz yabancı popcular nasıl çıktı sanıyorsunuz kız gayet başarılı çizgisinde ilerliyor neden böyle birbirimizi aşağı çekiyor anlamış değilim.

Görüş Bildir