Görüş Bildir
Haberler
Soylu'nun Hedefinde LGBT Var: 'Bu Sevda Nereden Çıkıyor?'

Soylu'nun Hedefinde LGBT Var: 'Bu Sevda Nereden Çıkıyor?'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu LGBTİ'yi hedef aldı. LGBTİ+ derneklerine yönelik ciddi bir fonlama olduğunu öne süren Soylu; muhtarlara, 'Mahallenizde hangi anne baba, LGBT'nin bu ülkede yayılması, gelişmesi için size başvuruyor? Bir anne baba 'LGBT bu ülkede yayılsın? Bizim çocuklarımız bu işlerle daha çok ilgilensin' diye bir tek kişi size başvurdu mu? Peki bu sevda nereden çıkıyor?' diye sordu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bakan Soylu, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Türkiye Muhtarlarla El Ele' toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin ve milletin mayasının çok güçlü olduğunu söyledi. LGBT'nin Türkiye'de yayılması için yurt dışı kaynaklı faaliyetler yürütüldüğüne söyleyen Soylu, şöyle devam etti:

'Mahallenizde hangi anne baba, LGBT'nin bu ülkede yayılması, gelişmesi için size başvuruyor? Bir anne baba 'LGBT bu ülkede yayılsın? Bizim çocuklarımız bu işlerle daha çok ilgilensin.' diye bir tek kişi size başvurdu mu? Peki bu sevda nereden çıkıyor? Avrupa'dan ve Amerika'dan. Nasıl çıkıyor? Çok basit. Yurt dışında dernekler, vakıflar var bizatihi büyükelçilikleri var. Biz nasıl ayakta duruyoruz? Uyuşturucuyla saldırıyorlar ayakta duruyoruz. Terörle saldırıyorlar ayakta duruyoruz. Ekonomik olarak saldırıyorlar ayakta duruyoruz. Neden? Aile yapımız güçlü de onun için. Aile yapımız sarsılmıyor, ondan kalkınıyoruz. Zeminimizi oynak hale getirebilmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar ama başaramadılar. Sebep, medeniyetimiz güçlü, devletimiz güçlü ama en önemlisi milletimizin mayası güçlü. 

"Yurt dışından ciddi bir fonlama var"

"Yurt dışından ciddi bir fonlama var"

'Yurt dışından bu derneklere yönelik ciddi bir fonlama var, bunu dile getiriyoruz, burada bir sorun olduğunu paylaşıyoruz ama buna rağmen dönüp yine bizi linç etmeye çalışıyorlar' diyen Soylu, şöyle devam etti:

'Elin oğlu Türkiye'de bu tip meselelerin yaygınlaşması için niye para versin? Amerika hala bir terör örgütü olan PYD ile PKK'yı niçin desteklesin? Bir Amerikalı vatandaş kendi ülkesinin, bir terör örgütünü desteklemesini ister mi? Sadece para vermiyor, silah veriyor, mühimmat veriyor, eğitim veriyor, destek veriyor, moral veriyor, strateji veriyor, akıl veriyor. Bunların hepsini veriyor. Sonra dünyaya çıkıp demokrasi ve hukukun üstünlüğü vaazı vermeye çalışıyor.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
80
64
44
25
19
5
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
rcpbyrm

keşke ensar da yapılan tacizi de bu kadar konuşsaydınız !

HUA

Ciddiye alamiyorum bile!

V for Valkyr

Demokrasi; senin gibi olmayanların, senin gibi gibi düşünmeyenlerin de haklarını korumaktır.

Koray Tanık

Bu herifin gözümde reyting yapmak için programda bayılma numarası yapan Bülent Ersoy dan farkı yok.