Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Son Yaptığın Şeylere Göre Seni Çekici Kılan En Belirgin Özelliğini Söylüyoruz!

-
Abone ol

Son yaptığın şeylere göre seni çekici kılan en önemli özelliğini öğrenmek ister misin?

Cevabın "Evet!" ise, tüm dürüstlüğünü yanına al ve soruları yanıtlamaya başla!

1. İlk olarak en son ne türde bir kitap okuduğunu söyle bize!

2. Peki, en son izlediğin filmin türü neydi?

3. Son dinlediğin müzik ne tarzdaydı peki?

4. En son ne kadar zaman önce sinema, tiyatro ya da sergi gibi bir kültürel aktiviteye gittin?

3 ay kadar önce
1 hafta önce
Hatırlamıyorum
1 ay önce

5. En son ne zaman gezme/eğlenme amacıyla yaşadığın şehirden ayrıldın?

Hatırlamıyorum
Daha 1 hafta oldu
6 ay kadar oldu
1 ay oldu

6. Şimdi biraz özele gidelim: Yakın zamanda sevdiğin kişiye onu sevdiğini söyledin mi?

Hayır
Sevdiğim kişi mi? O kim ya!?
Evet

7. Peki, sevdiğin birini mutlu etmek için ona en son ne zaman hediye aldın?

1 yıl önce
3 ay önce
1 ay önce
6 ay önce
Hatırlamıyorum
1 hafta önce

8. Ve son soru: En son neyin hayalini kurdun?

Harika bir kariyerin
Mutlu bir ilişkinin
Çok daha başka şeylerin
Huzur dolu bir tatilin

Senin en çekici tarafın zekan!

Sen bir insanın sahip olabileceği en seksi şeye sahipsin: Zeka! Hayata olan bakış açın ve farklı duruşun sayesinde, senle iki kelam edip de etkin altına girmemek mümkün dahi değil. Eğlenilmesi gereken yerde senden komiği, ciddiyet anlarında ise senden mantıklısı yok. Ara ara insanlara tepeden baktığın için eleştirilsen de, bu senin elinde değil biliyoruz. Ne de olsa bu senin alamet-i farikan!

Senin en çekici tarafın gözlerin!

Söze nereden başlasak bilemiyoruz, zira konu gözlerin olunca kelimeler nedendir bilinmez kifayetsiz kalıyor. Çünkü sen gözlerinle sadece bakmıyor, aynı zamanda anlatıyorsun da. Bakışlarındaki derinliğe kapılmamak mümkün bile değil. Öylesine dolu dolular ki, arkasında yatan hikayeyi insan ister istemez merak ediyor. Bu merak da sana ve hayatına dahil olma hissini saniyesinde perçinliyor. Biz daha ne diyelim ki sana, Teoman anlatmış derdimizi zaten tek bir şarkıyla: "Bana öyle bakma!"

Senin en çekici tarafın gülüşün!

Sen görüp görebileceğimiz en enerjisi yüksek insanlardan birisin. Etrafında olup da, o enerjinin girdabına katılmamak mümkün dahi değil. Ah bir de bütün buna o eşsiz ve içten gülüşün eklenmiyor mu? Tadından yenmiyor! Sen gülünce sanki bahar geliyor bir yerlere, sen gülünce sanki çiçekler açıyor bozkırların en orta yerinde, sen gülünce sanki dünyada iyilik kazanmaya başlıyor.  İşte bu nedenle sen gül, hatta hep gül olur mu?

Senin en çekici tarafın ruhun!

Sen içinin güzelliği dışına da yansımış birisin. Öyle kıskançlıkmış, fesatlıkmış nedir bilmezsin. Senin gibilerin bu kötü dünyada neslinin çoktan tükendiğini sanıyorduk, ama yanılmışız. Sana ve ruhunun güzelliğine bakan gözler kamaşıyor, kalpler ise titriyor. Tabii bu iyi niyetin sende ara ara derin çiziklere, kırılmalara da neden olabiliyor. Dikkat et! Neslinin devamı için sana da, o incinmeye müsait güzel ruhuna da çok ama çok ihtiyacımız var!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ayka-liyeva

en çekici tarafım gülüşüm

alesgerli.z

Senin en çekici tarafın zekan! Sen bir insanın sahip olabileceği en seksi şeye sahipsin: Zeka! Hayata olan bakış açın ve farklı duruşun sayesinde, senle iki kelam edip de etkin altına girmemek mümkün dahi değil. Eğlenilmesi gereken yerde senden komiği, ciddiyet anlarında ise senden mantıklısı yok. Ara ara insanlara tepeden baktığın için eleştirilsen de, bu senin elinde değil biliyoruz. Ne de olsa bu senin alamet-i farikan!

leydiburj

Zekalıyım ama amele olmak istiyorum onedio...

cannibalcorpse

Senin en çekici tarafın gülüşün! Sen görüp görebileceğimiz en enerjisi yüksek insanlardan birisin. Etrafında olup da, o enerjinin girdabına katılmamak mümkün dahi değil. Ah bir de bütün buna o eşsiz ve içten gülüşün eklenmiyor mu? Tadından yenmiyor! Sen gülünce sanki bahar geliyor bir yerlere, sen gülünce sanki çiçekler açıyor bozkırların en orta yerinde, sen gülünce sanki dünyada iyilik kazanmaya başlıyor. İşte bu nedenle sen gül, hatta hep gül olur mu?

burakcalls

ruhum çekiciymiş, bi ... a yaramaz bu devirde

Görüş Bildir