Görüş Bildir
Haberler
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sağlıkçılara Müjde: 40 Bin Yeni Personel Alınacak!

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sağlıkçılara Müjde: 40 Bin Yeni Personel Alınacak!

GNS
08.11.2021 - 20:37

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sağlıkçıları sevindirecek müjdeyi verdi. Kabine toplantısı sonrası açıklamalar yapan Erdoğan 'Sağlık Bakanlığı'na 40 bin personel ataması müjdesi vermek istiyorum.' ifadelerini kullandı. Kabine toplantısında yüz yüze eğitim ve faturada TRT payı gibi konularda da açıklama yapılırken sağlık atamaları gündemi en çok etkileyen başlık oldu. Pandemi döneminde yaşanan sıkıntılar sonrası sağlık personeli haberi, atama bekleyenlere ilaç gibi geldi. İşte açıklamanın detayları...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün 15:50'de başlayan kabine toplantısı sonrası gündem başlıkları hakkında açıklamalar yaptı. Sağlık Bakanlığı'na 40 bin personel ataması yapılacağını müjdeleyen Erdoğan, atama bekleyen sağlık çalışanlarını sevindirdi.

Krize Asla İzin Vermedik, Vermeyeceğiz

Krize Asla İzin Vermedik, Vermeyeceğiz

Sağlık çalışanlarına müjde veren Erdoğan, 'Sağlık hizmetlerinde herhangi bir krize asla izin vermedik, vermeyeceğiz. Vaka, hastaneye yatış, yoğun bakım ve vefat sayıları kontrol edebileceğimiz seviyededir. İnşallah bunları daha da aşağı çekeceğiz. Elbette bazı aksaklıklar yaşanabilmektedir, inşallah bunların önüne geçecek tedbirleri en kısa sürede ortaya koyacağız.' ifadelerini kullandı.

40 Bin Personel Ataması

40 Bin Personel Ataması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Belirlenen yaş grubunun üzerindeki herkesi özellikle de ileri yaş grubundaki vatandaşlarımızın aşılarını olmaları veya tamamlamalarının salgının ağır sonuçlarının azaltılmasına katkıda bulunacağını hatırlatmak istiyorum. Okullardaki yüz yüze eğitim kesinlikle devam edecektir. Sağlık Bakanlığımıza 40 bin yeni sağlık personeli alınacağının müjdesini de milletimizle paylaşmak istiyorum.' şeklinde konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın