Sol Yanım 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Selim ve Serra Arasında Aşk Rüzgarları Esiyor...

0PAYLAŞIM

Sol Yanım yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda; Selim ve Serra arasında aşk rüzgarları esiyor. İhsan masaya yumruğunu vurarak Selim'e; "Bu evin hanımı Asena. Ya beğenirsin ya da defolup gidersin" diyerek rest çekiyor. Peki yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte Sol Yanım 5. bölüm fragmanı...

Sol Yanım - 5.Bölüm Fragman 3

Sol Yanım 3. Bölümde Neler Oldu?

Serra suçlamalardan nasıl kurtulacak? Burak’ın kaza yapmasına sebep olan Barbar mı? Asena’nın doğum gününde neler yaşanacak? Kutlusay Malikanesi’ne giren Serra, Selim’le karşılaşacak mı? İhsan ve Nilgün’ün hikayesi ortaya çıkacak mı?

Burak’ın korkunç kazasından sonra okuldaki herkes Serra’yı suçlamaya başlar. Eda, işi Serra’ya tokat atmaya kadar götürürken; bu kez Selim dahi Serra’yı savunamaz. Burak’ın kazasına sebep olan aracın peşine düşülürken; Barbar korkuya kapılır.

Asena’nın doğum gününün organizasyonunu Serra’nın çalıştığı otel üstlenince, Serra mecburen ilk kez Kutlusay Malikanesine girer. Partinin ardından temizlik yapan Serra’yı evde gören Onur çok şaşırır.

Biricik, Serra ile ilgili gerçeği öğrenince bunu koz olarak kullanır. İhsan’ın oğlu Selim’e sürekli örnek gösterdiği Mert Tekin, okula konferans vermeye gelince kendisiyle ilgilenme görevi Serra’ya verilir. Serra’yı Mert Tekin’le birlikte gören Selim, duygularının farkına varır ve ikisinin yaşadığı tartışma Selim’in sürpriz biçimde Serra’yı öpmesiyle sonuçlanır!

Aşağıdaki Haberler De İlginizi Çekebilir

Sol Yanım Dizisi Oyuncuları ve Konusu! Sol Yanım Dizisi Hangi Kanalda? - onedio.com
Sol Yanım Dizisi Oyuncuları ve Konusu! Sol Yanım Dizisi Hangi Kanalda? - onedio.com
Feyza Civelek Kimdir? Feyza'nın Büyük Değişimi! - onedio.com
Feyza Civelek Kimdir? Feyza'nın Büyük Değişimi! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir