Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sneijder: 'Haberi Umut ile Aynı Anda Aldık'

Anasayfa > Gündem

Galatasaraylı oyuncu Wesley Sneijder, Umut Bulut’un babasının ölüm haberini aldığında yanında olduğunu söyledi ve o anları anlattı. Sneijder, 'Arkadaşınız böyle bir olayı yaşayınca terörün ne kadar yakın olduğunu anlıyorsunuz' dedi.

Galatasaraylı oyuncu Umut Bulut’un babası Kemal Bulut, dün Ankara’da meydana gelen bombalı terör saldırısında hayatını kaybetmişti. Bugün haberi aldığı sırada yanında olan Wesley Sneijder, o an yaşananları anlattı.

Acı haberi aldıklarında yıkıldığını söyleyen Sneijder, 'Haberi Umut ile aynı anda aldık. İdmandan önce masaj odasında bir aradaydık. O zaman telefon geldi. Hepimiz yıkıldık. Ona destek olmaya çalıştık ama bu imkansızdı. O acıyı yaşayan birini sakinleştirmek nasıl mümkün olabilir? Onu sakinleştirmeye çalıştık ama biz de yıkılmıştık. Arkadaşınız böyle bir olayı yaşayınca terörün ne kadar yakın olduğunu anlıyorsunuz. Takım arkadaşınızın, dostunuz babasının terör saldırısında öldüğü öğreniyorsunuz. O gün kara gündür' şeklinde konuştu.

İHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
243
24
13
8
2
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?