Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sizi Duygu Denizlerine Daldırıp Birçok Hissi Birlikte Yaşamanızı Sağlayacak 17 İtiraf

 > 
67bPAYLAŞIM

Kimi zaman öyle şeyler yapıyoruz ki bizimle birlikte sır olarak kalıyor. Bazen de bu sırrı taşıyamayarak paylaşma ihtiyacı duyuyoruz. Ekşi Sözlük yazarları da böyle itiraf etmek istediklerini Ekşi İtiraf başlığında anlatmış. Bu detaylardan en dikkat çekici olanları sizler için derledik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozge-akkuzu1

15 kadarı yok :D

damla-alpay

#15 ahhahhahahahahahahahh

candale.

11.12.13 ve 1.de gülmekten öldüm aq fdgdfgdfsgg

digidiplomat

Amcam bir whatsapp grubu kurmuş, uzak akrabaları falan eklemiş. Grupta kimse birbirini sevmiyor, ancak herkes amcamı seviyor, bu yüzden grup bir şekilde devam ediyor. Dün kar yağınca herkes kar manzarası falan paylaştı. Sonra olay döndü dolaştı "şu andaki iş ortamım" paylaşımlarına geldi. Akrabaların çoğu kamuda iyi kadroları tutmuş, odalar şahane mobilyalar falan... Yalnız ikisi vardı, yaşları 20 var yok çocukluklarını bilirim, o havada sokakta çalışıyorlardı. Onurlu bir şey, gocunmuyorlar da, eyvallah mesele de bu değil zaten. Mesele, şu ya da bu bağlantıyla makam mevki sahibi olup sonra bunu övüne övüne paylaşanlar... Hani biz Müslümandık ulan, hani dünyanın öbür ucunda kurban kestirecek kadar duyarlı bilmemneydik! Bundan 15-20 sene önce bu çocukların ana babasıyla aynı sofrada, tek tabaktan yiyorduk. "Göz hakkı" olmasın diye bir tabak bulguru paylaşırdık. Şimdi ne oldu da göz hakkını unuttuk, rahat sefahat hayatımızın sureti tasvirini paylaşır olduk?..

kemal-eksi

Güzel kardeşim insan sokakta çalışdığına gocunmuyorsa gördüğü en güzel manzarayı çeker gönderir. Bu da benim iş yerim der. Her yer benim der falan filan. Önemli olan ezik hissetmemek, kendini ezdirmemek.

rgex

Önemli olan ezik hissetmemek değil, diğer insanların insanlığını unutmaması önemli olan.

ruhsuz

bir güldüm bir ağladım güzeldi.

Görüş Bildir