Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sınır Tanımaz Makyajlarıyla Kadınların Ağzını Açık Bırakan Sanatçı: Goar Avetisyan

6.6bPAYLAŞIM

Rus makyaj sanatçısı Goar Avetisyan'ın yaptıklarına baktığımızda çıkardığımız tek bir sonuç var: Kadının elleri sihirli. Çalışmalarını sizler için BoredPanda'dan derledik.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/makeup-artist-...

Instagram hesabında müşterilerinin geçirdiği inanılmaz değişimleri paylaşıyor.

Kısacası, makyajla insanları ne kadar değiştirebileceğini tüm dünyaya kanıtlıyor.

Gündelik makyaj tüyolarından tutun düğün makyajına kadar her şey hakkında videolar, yazılar paylaşıyor.

Yüzünüzün her hali güzel, bunu inkar etmenin hiçbir anlamı yok. Ancak kendisi, makyajın bir kadının özgüveni için ne kadar güçlü bir alet olabileceğini gösteriyor.

Kendinizi en sevdiğiniz halinize sokuyorsunuz.

Bu, hiçbir kadının doğal halini beğenmediği anlamına gelmiyor.

Ya da başka bir insanın güzellik algısına göre yaptığı anlamına da.

Goar bu işte çok başarılı.

Eminiz müşterileri de sonuçlardan fazlasıyla memnun.

Kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız onu hak ediyorsunuz.

Fazla söze gerek yok.

Sanatçıyı tebrik ediyoruz! 👏👏👏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pinkie

Bu kadınlar makyaj yapıyor diye eleştiriyorsunuz ama neden makyaj yaptıklarını hiç düşündünüz mü? Kendilerini öyle iyi hissediyorlardır,toplumun acımasız eleştirilerinden sakınmak istiyorlardır , ve yine aynı toplumun o standart güzellik anlayışına erişebilmek istiyorlardır belki ya da sokakta insanların kendilerine iğrenerek/acıyarak bakmalarından sıkılmışlardır... vs vs bu sebepler uzayıp gidebilir.Sen bir yabancı olarak haddini bilip tanımadan yargılamayacaksın insanları. Üstelik eğer makyaj sevmiyorsanız yapmazsınız olur biter.

nevisahsinamunhasirkadin

çok haklısın, hiç sevmiyorum,özel günler hariç hiç makyaj yapmıyorum, bu kadar basit.

Gizli Kullanıcı

dogru söyleyin kaciniz böylesiniz amk? boya sadece kasa ve göze yapilir fazlasi igrenctir, iticidir yapmayin hanimlar...

elif-erkan1

Sanane? Sen sevmiyorsan sevmezsin, sevene de karışma lütfen.

Gizli Kullanıcı

Görüs Söylemekde mi yasak prdgaqkezosusgjdas

elif-erkan1

Görüş söylemek elbette yasak değil; ancak bunu 'iğrenç' , 'amk' , 'itici' gibi kaba ifadeler kullanmadan söylemen en doğrusu. Eğer sen buna iğrenç diyebiliyorsan benim de senin 'görüşünü' eleştirmeye hakkım var bence.

Gizli Kullanıcı

yahu sen elestirmiyon ki "karışma" diyosun! bu bi elestirimi aq?

elif-erkan1

'karışma' demiyorum, 'karışma lütfen' diyorum. Karışma bir emir iken karışma lütfen bir ricadır. Yorumu daha doğru düzgün okuyamamışsın, gelmiş burda 'bu bi eleştiri mi aq' deme hakkını kendinde buluyorsun. Üzüldüm.

Gizli Kullanıcı

:D emir i lütfen yazarak kibarlastirmaya calismissin.! Dalgami geciyon hanfendi? Bi de Üzül bana ne aq?

elif-erkan1

Allah'ım... Bunları bize ibretlik olarak yaratıyorsun, anlıyorum; ama lütfen böyle de olmasınlar... Terbiyemi bozacağım, ama günaha girmeme değeceğini düşünmüyorum.

Gizli Kullanıcı

tmm

karmasik-bir-poncik

EVRİM NASIL OLUR

deniz56

Dolandırıcı, sahtekar diyenler. Siz de böyle görünseniz üzülmez misiniz kendinize? Onlar da hallerinden memnun değil, merak etmeyin. Sadece biraz makyaj yaparak kendilerini biraz olsun mutlu hissetmek istemişler. Ne boş beleş yorumlar bunlar. Beğeni almak için insanlığınızı yerlerde süründürmeyin. Zaten bu yorumları beğenenler de ayrı bi kafa... İnsanlık nereye gidiyor belli değil. Makyajı sizi dolandırmak için yapmıyorlar. Zaten bi kere makyajı sizin için yapmıyorlar. Her makyaj yapan kadın, erkekler için makyaj yapıyor demek değil bu. Kendilerini mutlu hissettikleri için, kendileri için yapıyorlar bu makyajı...

ela-ela

süper yazmışsınız..aynı fikirdeyim

boslafebesi

Dolondoroco, sohtokor doyonlor. Soz do boylo goronsonoz ozolmoz mosonoz kondonozo? Onlor do hollorondon momnun doğol, morok otmoyon. Sodoco boroz mokyoj yoporok kondolorono boroz olsun mutlu hossotmok ostomoşlor. No boş boloş yorumlor bunlor. Boğono olmok oçon onsonloğonozo yorlordo sorondormoyon. Zoton bu yorumloro boğononlor do oyro bo kofo... İnsonlok noroyo godoyor bollo doğol. Mokyojo sozo dolondormok oçon yopmoyorlor. Zoton bo koro mokyojo sozon oçon yopmoyorlor. Hor mokyoj yopon kodon, orkoklor oçon mokyoj yopoyor domok doğol bu. Kondolorono mutlu hossottokloro oçon, kondoloro oçon yopoyorlor bu mokyojo...

deniz56

Saçma sapan dalga geçeceğine insanların fikrine saygı duymayı ve empati kurmayı öğren. 2000'lerden sonra doğum yasaklanmalıydı. Sonra sizin gibi salaklar üremeye başlıyor.

berfinzarya7233

tamam onun yorumunu eleştirebilirsin ama bence 2000'ler diyip insanları genellemelisin herkez aynı değil sonuçta

boslafebesi

2000'ler mi bana uyar hatta bahsi 1990'a kadar artıtıyorum ne dersin sayın sahtekar savunucusu humanist arkadaşım. ah arkadaşım dedim ama salak olduğum için uymaz arkadaşlık :)

deniz56

2000'lerden sonra doğanlara lafım yok, sadece ergen ergen takılıp insanları boş yere yermeye çalışan insanlardan nefret ediyorum.

deniz56

Sahtekar savunucusu derken? Seni savunsaydım sahtekar savunucusu olurdum. Ben içerikteki kadınlarla dalga geçen insanlar için yazdım bu paragrafı. Senin gibi kendini bilmez ergenler de gelip salak saçma yorum yapıyor. Soruyorum, bunu yapınca eline ne geçti? Cidden işsizsiniz.

berfinzarya7233

bizim ergen olup olmadığımızı nereden biliyorsun? sonuç itaberiyle burada her yaşta insanlar yorum yapıyor.herhangi biri 2000'lerden olmayıp senin yorumunu eleştirebilir.Bide insaların en dikkat ettiği şey yaş değil beynin bilgeliğidir.

ceren-kirmizi

bence harika makyaj az da olsa cesaret veriyor bazıları için yara bir şey

Görüş Bildir