Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Silahlar Çekildi, Nefesler Tutuldu! Çukur'un Son Bölümü'nde Neler Olduğunu Anlatıyoruz!

42PAYLAŞIM

Çukur'da yüzleşmeler devam ediyor... Yine nefeslerimizi tuttuk, gözümüz kulağımız Çukur Mahallesinden gelecek seslerde. Çukur'un bu hafta sosyal medyadaki etiketi #hazırmısın idi. Hazır mısınız Çukurseverler?

Merak edenler için bu bölümün açılış şarkısı Melek Mosso'dan "Hiç Işık Yok". İçeriği okurken dinleyebilirsiniz...

Çukur'da çözülen düğümler herkesi paramparça etti. İdris Baba, Sadiş, Sultan, Paşa... Ama hiç kimse abisinin katilinin kendi kardeşi olduğunu öğrenen Yamaç kadar acı çekemez.

İdris Baba'yı hiç bu kadar sinirli görmemiştik! 30 yıldır sakladığı oğlunun hesabını sorup Paşa'yı Çukur'dan kovdu.

İdris Baba'nın da herkes gibi aklında tek bir soru vardı: 'Neden?'.

Gerçekten Paşa bunu neden yaptı?

Vartolu'nun peşine düşen Beyefendi Kasım'ın ailesini kaçırdı. Kasım'ın eşinin anlattıklarından Vartolu'nun tüm yalanı ortaya çıktı.

Selim daha önceden öldürdüğü adamın evinde tesadüfen kardeşiyle karşılaştı ve ona 'nedense' iş teklif etti. Yalnız Selim'in bilmediği şey bu evdeyken kamera tarafından izleniyordu. Kim izliyor derseniz tabii ki: Beyefendi.

Selim'in bu kameradan dolayı cinayet kayıtları da Beyefendi'nin elinde. Sen bu kozların altından nasıl kalkacaksın Selim?

İdris Baba'nın öfke patlamaları devam ediyor. Yamaç babasına her şeyi bildiğini itiraf etti.

Bu çocuğun üstüne çok gidiliyor İdris Baba, sen bari yapma.

Yamaç babasından kaçıp şevkati annesinde aradı ama nafile! Herkes gizlediği sırlarla onun için bir yabancı artık.

Annesinden de kaçan Yamaç'ın artık kendini iyi hissettiği tek bir yer var: Sena'nın yanı.

Aras Bulut İynemli bu sahnedeki performansı ile oyunculuğun çıtasını Everest'e yükseltti. Sosyal medyada en çok bu sahne konuşuldu.

Vartolu'ya tuzak kuran Beyefendi onun Salih Helvacı olduğunu öğrendi. Buradan itibaren dikkat Vartolu İstanbul Türkçesiyle devam ediyor:)

Vartolu, Salih Helvacı olarak Beyefendi'ye Çukur'la olan ilgisini, annesinin nasıl öldüğünü, kendinden nasıl bir Saadettin yarattığını her şeyi tek tek anlattı.

Beyefendi'ye ihanet eden Vartolu'nun şimdi yapması gereken tek şey: Onun güvenini yeniden kazanmak...

Adamlarının hayatı üzerine blöf yapıp arkalarından başlarına bir şey gelmesin diye dua eden Vartolu, sen nasıl bir kralsın:)

Medet ve Celasun kurtuldu çok şükür!

Siz Vartolu'yu hiç Sadiş'in ağzından dinlediniz mi?

"O kıyafetler, o tavır... Ama çocuk var içerde, hemen altta duruyor. Çok yaralı, çok kızgın ama çocuk işte."

Aliço gazeteci kıza abayı yaktı. Aşk ancak bu kadar güzel anlatılır: "Dans ederken görülenler deli sanıldı müziği duymayanlar tarafından." Nietzsche'ye selam olsun.

Ey Çukurseverler hazır mısınız muhteşem bir aşka daha?

Bakın demedi demeyin bu Karaca gelecekte tam bir 'Eyşan' olacak. Akşın ve Karaca arasındaki rekabet çocukken bir oyuncak ile başlamış şimdi de Celasun ile devam ediyor.

Akşın'a yine Celasun alt yapılı bir tuzak kurdu ama hayırlısı olsun bakalım.

İdris Baba, Paşa, Emmi ve Yamaç geçmişle yüzleşiyor. Paşa İdris'in çocuğunu neden sakladığını anlattı sonunda.

Paşa: "Ben ailemi korudum. Gene olsa gene yaparım. Çukur evimiz, İdris Babamız, Sultan da anamız. Sen Sultan'sız İdris olabilir miydin? Sen içerideyken kapınıza geldi kadın bu çocuğu alın diye Sultan'a. Gidiyordu Sultan. Sen Sultan'sız bir İdris olabilir miydin? Ben ailemi korudum. Sen sanıyorsun ki bu aile yalnız senin. Bayramda benim elimi öpmeye kim geliyor? Nedret'i istemeye Kahraman için kim gitti? Bu oğlanın kirvesi kim? Ben ailemi korudum."

Vartolu kavuştu gönlünün efendisine! Yıllardır bugünü bekleyen Salih, Beyefendi'den Kasım'ı teslim aldı.

Kasım'ın söyledikleri iki kişiden birini hedef gösteriyordu. Ya Emmi ya da Paşa. Vartolu ikisine de dünyayı dar etmeye karar verdi.

Gazapizm eşliğinde Bruce Lee Yamaç'ın dövüş sahnelerine hazır mısınız? Vartolu'nun Emmi ve Paşa'yı alacağını öğrenenince Yamaç yine delirdi.

Sıkı durun Ayşe Selim'den boşanmak istiyor! Selim bunu tabii ki kabul etmedi.

Ah be Selim! Biz senin derdini biliyoruz ama RTÜK kararını bekliyoruz :(

Yamaç'ın yokluğunu fırsat bilen İdris Baba Paşa'yı tekrar Çukur'dan kovdu. Hesap etmediği şey ise Emmi Paşa'yı asla bırakmazdı. Vartolu ise Emmi ile Paşa'yı gafil avlayıp işkence etmeye başladı.

Pişman olup Paşa ve Emmi'nin peşine düşen İdris Baba Aliço'dan kardeşlerinin Vartolu'nun elinde olduğunu öğrenince baskına gitti.

İdris Baba kardeşlerine kurtarmak için Vartolu'nun kapısına dayandı. İdris Baba ve Salih birbirlerine silah çekmişti ki araya Yamaç girdi.

Bu sahneden sonra 1 hafta nasıl bekleyeceğiz?

Soluk soluğa izlediğimiz Çukur bu hafta yine en çok izlenen dizilerden biri oldu.

Çukur her hafta bizi başka bir türküyle derinden etkiliyor. Bu hafta Cem Adrian'dan dinlediğimiz 'Öf Öf' türküsü diziye damga vurdu.

Tüm sosyal medya dün gece yine Erkan Kolçak Köstendil ve Aras Bulut İynemli'nin muhteşem performansını konuştu.

Bu hafta Çukur'u İdris Baba'nın sözleriyle kapatalım...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ilya_ilyic_oblomov

Böyle saçma salak bir dizi görmedim, bizimkiler aynı senaryo farklı oyuncularla dizi yapma peşinde. Neyse yabancı dizilere devam bizimkiler aşk-şiddet-klişe üçgenindem kurtulana kadar.

tc-badem-badem

bizim koskoca balat'ı çukur diye yutturuyollar size koçovalılar..idris baba dedikleri bizim sülük ahmet ,rahmetli iyi adamdı

Gizli Kullanıcı

ne siddet bagimlisi toplum oldunuz

Gizli Kullanıcı

selimin derdi nedir rtükle alakası ne

Gizli Kullanıcı

Top :)

Görüş Bildir