Sibel Can-Hakan Ural Evliliğinin Şiddetten Aldatmaya Birçok Skandal İçeren Çarpıcı Hikayesi

5PAYLAŞIM

Müzik dünyasının sevilen ismi Sibel Can, bir dönem şarkıları gibi evlilikleriyle de dilden düşmüyordu. İşte Hakan Ural’la yaptığı skandallarla dolu ilk evliliğinin perde arkasındakiler!

Henüz çocuk yaşlarda sahneye çıkmaya başlayan Sibel Can’ın şöhret hayatı, Nükhet Duru’nun kendisini keşfetmesiyle başlıyor.

Şöhret basamaklarını hızlı bir şekilde çıkan Sibel Can’dan, dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel bile övgüyle bahsediyordu.

Adı ve güzelliği dilden dile dolaşan Sibel Can, henüz 17 yaşındayken Hakan Ural’a delice aşık oldu.

Zerrin Özer’in evinde gizlice evlenen çift tam 11 sene aynı yastığa baş koydu. Evliliklerinden Sibel Can’ın ailesinin haberi yoktu ve öğrendiklerinde büyük bir tepki gösterdiler.

Sibel Can ve Hakan Ural'ın dışarıdan bakınca peri masalını andıran bu evlilikten Engincan ve Melisa adında 2 çocuğu oldu.

Her şey mükemmel şekilde devam ederken birden Sibel Can’ın Hakan Ural’a ihanet ettiği iddialarıyla hayatları tepetaklak oldu.

Dönemin popüler ismi, 1995 yılında Best Model seçilen Karahan Çantay’ın Sibel Can’ın oynadığı dizide başrol olarak yer almasıyla ortalık karıştı. İddialara göre Sibel Can ve Karahan Çantay bir otelden birlikte çıkarken görüntülendi.

İddialar yalanlanırken ortaya Cem Kuzu diye bir adam çıktı ve ikilinin yasak aşk yaşadığına dair videolar olduğunu iddia etti.

Söylenenlere göre Sibel Can kendisine yüklü bir miktar ödeme yapmıştı. Buna rağmen dedikoduların ardı arkası kesilmedi. Daha sonra olaya Sibel Can’ın dayısının dahil olarak mevzuyu kendi yöntemleriyle sonlandırdığı iddialar arasında yer alıyor.

Çok geçmeden Sibel Can ve Hakan Ural gazetecilere bir açıklama yaptı

İddiaların asılsız olduğunu, haberde isimleri geçen şahısların kendileriyle herhangi bir bağı bulunmadığını ve mağdur edilmek istendiklerini açıkladılar.

Tüm bu yaşananlardan sonra Hakan Ural ve Sibel Can 1999 yılında 11 yıllık evliliklerini sonlandırdı.

Evliliklerinin son 2 yılının kabus gibi geçtiğini dile getiren Hakan Ural, röportajlarında Sibel Can’ın kendisini dinlemediğini, kendine uygun olmayan davranışlar sergilediğini ve bu yüzden eşine şiddet uyguladığını itiraf etti.

Sibel Can’dan ayrıldıktan sonra, 1999 yılında Hülya Avşar’ın sunduğu programa katılan Hakan Ural, eski eşini hala sevdiğini ama tekrar bir araya gelmelerinin imkansız olduğunu dile getirdi.

Hakan Ural, çocuklarının huzuru ve mutluluğu için Sibel Can ile tekrar barışmalarının mümkün olmadığının altını çizdi.

Bugün Sibel Can da Hakan Ural da farklı kanallarda programlarla seyirciyle buluşuyor.

Her ikisine de hayatta başarılar dileriz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir