Görüş Bildir
Haberler
Shiba Inu ve Safemoons İzlerini Takip Eden HUH Token 48 Saatte 1000% Pazar Artışı Yakalıyor

Shiba Inu ve Safemoons İzlerini Takip Eden HUH Token 48 Saatte 1000% Pazar Artışı Yakalıyor

Huh Token
14.12.2021 - 13:29

HUH Token'ın piyasaya sürülmesi kripto para dünyasında fırtınalar estiriyor. Durumun böyle olması ise şaşırtıcı bir etki yaratmıyor. Çünkü HUH Token, Shiba Inu ve Safemoon'un lansmanlarında deneyimledikleri benzer bir ilerleyiş kaydederek piyasaya sürüldükten sadece 48 saat sonra piyasada %1000 gibi etkileyici bir artış yaşamaya devam ediyor. HUH Token PancakeSwap'ta ilk 20'de yer almasına ve zaten başarılı başlangıç ​​dönemini mükemmel bir şekilde sürdürme niyetinde olmasına rağmen, satın almadan önce göz atmak ve Safemoon ve Shiba Inu gibi diğer altcoin'lerin nasıl başarılı olduklarını ve emekleme dönemindeki dolandırıcılık söylentilerinden nasıl kurtulduğunu görmek yatırımcılar için faydalı bir adım olabileceğini konuşuluyor.

Yasal uyarı: Söz konusu içerik genel bir değerlendirme ve görüş olup, kesinlikle finansal tavsiye değildir.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Shiba Inu’nun başarısı dolandırıcılık söylentilerine neden oldu!

Shiba Inu’nun başarısı dolandırıcılık söylentilerine neden oldu!

HUH Token, Shiba Inu ve Safemoon'un altcoin açıklamaları arasında da yer alan bir bilgi olarak lansman sonrası bebeklik döneminde yaşanan dolandırıcılık tartışmaları sürüyor. Bu ise genellikle bir kripto para biriminin piyasaya sürüldükten sonra katlanarak arttığında ve Poocoin, BSC Scan, PancakeSwap gibi istatistikler ve rakamlarla izlenmesi gereken madeni bir para olduğunu kanıtladığında ortaya çıkıyor. Shiba Inu da bu kadar kısa sürede izlediği pazar büyümesi nedeniyle yükselen kripto para biriminin bir aldatmaca olduğunu iddia eden çevrimiçi yorum seline maruz kaldı. Ancak Shiba Inu'nun devam eden başarısı değerlendirildiğinde bunun asılsız olduğu ortaya çıktı. Forumlar ise kripto para birimleri piyasada daha uzun ömürlü olduklarını kanıtlamasının ve kaliteyi elinde tutan yatırımcıları için kaliteli kripto para birimi üretmeyi amaçladığını açıklamasının ardından ise süreç sonunda sessizleşti. Görünüşe göre, kripto para piyasasına yeni başlayanlar için dolandırıcılık söylentilerinin dikenli tacı ile süslenmek neredeyse bir geçit töreni oluyor. Yine de bu durum forumların kısa ömürlü bir söylenti olarak kalıyor.

Safemoon için dolandırıcılık iddiasına analitik yanıt .

HUH Token'ın 48 saatlik ilk çıkışından sonra ise artan mevduat, olağanüstü pazar artış yüzdeleri ve en yüksek fiyatının %100'üne geri dönme yeteneği ile yeni gelen bir coin için büyük bir başarı görmeye devam ediyor. Gelecek, altcoinler için ve özellikle Shiba Inu, Safemoon ve HUH Token gibi dolandırıcılık söylentilerinin konusu olanlar için güçlü görünüyor. Aşağıdaki grafik bu noktada Safemoon'un HUH Token ile benzer bir yörünge izlediğini, Safemoon'un dolandırıcı olduğu konusundaki söylentilerin nedeni ve çözümünü de ortaya koyuyor.

Altcoine ilgi artıyor.

Bugün kripto para piyasasında altcoinlere olan ilginin artmasının bir başka nedeni de Shiba Inu, Safemoon ve HUH Token, yaratıcılarının ve sürekli büyüyen topluluk olan sizlerin sıkı çalışmasıyla ilgi çekici hale gelmeleri olarak görülüyor. Bitcoin gibi Balina madeni paralarından farklı olarak, altcoinler kripto para birimine kripto para dünyasında net ve potansiyel olarak kazançlı bir uzun ömür sunuyor. Bu sadece alım ve satımda büyük çoğunluğa sahip olanları ise etkilemiyor. Shiba Inu ve Safemoon'un bu kadar şaşırtıcı çıkış rakamları görmesine ve HUH Token'ın neden istatistik adımlarını takip etmesine kripto dünyası artık şaşırmıyor. Üç madeni paranın kripto para birimi topluluğuna sunabileceği ender bir şey vardı ve HUH Token, Shiba Inu ve Safemoon'un başarılı olacaksa net olarak bir şeye çok ihtiyaç duyulduğu görülüyor.

HUH Token sahiplerine %10 BNB bonus sunuyor.

HUH Token sahiplerine  %10 BNB bonus sunuyor.

HUH Token bu noktada sahiplerinin arkadaşlarına ve ailelerine verebilecekleri ve her yeni para yatırma için %10 BNB bonusu alacakları benzersiz bir referans kodu sunuyor ve hakem %10 indirimli satış ücreti alıyor. Referans kodu sınırsız kabul ediliyor ve sahiplerine değerli kişileri referans alma imkanı yaratıyor. Yine de yatırımcılara herhangi bir kripto para birimine sahibi olmadan önce araştırma yapmaları tavsiye ediliyor.

Website: https://huh.social

PancakeSwap: bit.ly/3pSg09d

Yasal uyarı: Söz konusu içerik genel bir değerlendirme ve görüş olup, kesinlikle finansal tavsiye değildir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın