Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

12 İsimde Seyyah'15

205PAYLAŞIM

1. Bağış Erten - Banu Yelkovan

Veni Vidi Vici programının bir çok ülkeyi gezip görmüş sunucularıdır kendileri. Memleketin yarısı spor ile ilgilerini sadece futboldan ibaret olarak bilse de, o iş öyle değildir. Bağış Erten Eurosport Genel Direktörlüğü görevini yürütmekte, Banu Yelkovan ise diyar diyar gezip farklı spor dallarını takip etmektedir. İş bu etkinlikte seyahatlerinden, anılarından bahsedecek, işi sayesinde gezenlere olan kıskançlıklarımızı katmerlendireceklerdir.

Veni Vidi Vici 

2. Serkan Sönmez Söğüt

Dünya'yı motorsikletiyle gezen bir gezgin. Onun tanımıyla "İyi bir mühendis, deli dolu bir maceraperest, tutkulu bir gezgin, hobi delisi,  motosiklet düşkünü, hayvanseverfotoğraf çeker, yazar, çizer..."
Serkan Sogut

Ruzgarin İzinde v2

3. Oytun Eriş

Bugüne kadar 83 ülke gezdi ve bununla yetinecek gibi de görünmüyor. Gittiği yerleri işaretlediği dünya haritasında boyanmamış yer bırakmak istemiyor.

4. Çok Gezenler Kulubü

Türkiye'nin en büyük gezgin platformlarından biri olan Çok Gezenler Kulubü çok kalabalık bir ekipten oluşuyor.
Çok Gezenler Kulübü

5. Güneş Akdoğan

Yaptığını duyunca herkesin aklında farklı bir şey beliriyor.Kimisi delilik diyor, kimisi hayran oluyor. Evet.. O Avrupayı yürüyerek gezen bir gezginBen Kimim? Gez Gör Anla

6. Gürkan Genç

Demir Atlı Adam olarak da bilinen, varını yoğunu, işini gücünü bırakıp bisikletiyle 7 yıllık dünya turuna çıkan çılgın kişilik. Halihazırda dünya turu devam etmekte olan Gürkan Genç'e telekonferans ile bağlanacağız. Onun hızına yetişmek zor, teknoloji sağ olsun :)
Gürkan Genç Kim
Başka Türlü Bir Şey Dünya Turunda 2

7. Özcan Bostancı

Özcan Bostancı ve İsmail Özger çok yakın iki arkadaşlar ve "Dünya'yı gezme" hayalleri vardı.Onlar da ne yaptılar ? İşlerinden istifa edip yollara düştüler.
Başka Türlü Bir Şey dünya turunda

8. Sırtçantalılar

Dünya ülkelerini ve kültürlerini tanımaya gönül vermiş bir çok gezginden oluşan Türkiye'nin en büyük gezgin platformlarından biri.
[Hikayemiz ::

| sirtcantalilar.com](http://www.sirtcantalilar.com/hikayemiz)

9. Gizem Altın Nance

Gençliğinde çeşitli seyahatler yapmış olsa da, hayatını değiştiren yol varını yoğunu satıp dünyayı pedallamaktan geçmiştir. Tüm bu seyahatinin sonunda başka bir hayat yaşamayı seçen Gizem Altın Nance şuanda Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği'nde Eş Genel Müdür olarak faaliyet göstermektedir.

10. Enes Şensoy

Nam-ı diğer "canavar keşifte".  Bisiklet, motorsiklet, kano,trekking... onda ne istersen var aslında.
Canavar Kesifte

11. Halil Kayıkçı

Uzaya çıkacak ilk Türk ve en genç astronot.

12. Yiğit Alpman - Eren Arpacık

"Yolda" programının eğlenceli ikilisi etkinliğimizin sunuculuğunu gerçekleştirecekler. 
İZ TV - Yolda

Ve daha fazlası....

Ve ilginizi çekecek bir çok kişi ile birlikte 20-21 Şubat'ta İTÜ Maslak Kampüsünde sizleri bekliyor olacağız. Siz de bu isimlerle tanışmak,onların hikayelerini dinlemek ve aklınızdaki soruları sormak isterseniz 20-21 şubatta kimselere söz vermeyin.
Takipte kalın :)
Facebook -> Seyyah 15
Twitter -> Seyyah (@Seyyah_15)
Instagram -> seyyah.15

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir