Şeyma Subaşı Kendisiyle İlgili Merak Edilenleri ve Hakkında Çıkan İddiaları Ana Haber Bülteninde Tek Tek Anlattı

348PAYLAŞIM

İçini bir güzel dökmüş. 😂

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz akşam Kanal D Ana Haber'e konuştu.

Sürekli gündem olan ve attığı her adımla olay yaratan Şeyma Subaşı, biraz içini de dökmüş diyebiliriz!

Gelin bakalım, neler anlatmış...

"Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra keşke biraz Instagram'ı kapatsaydım."

"Bir süre ortadan kaybolsaydım keşke. Boşandıktan sonra Miami'ye geçtim hemen. Sonrasında Tulum'a geçtim. Ama orada mesela Instagram'dan paylaştığım pozlar ve videolar pek hiçbir şeyi takmıyormuşum gibi görünse de, yanlış bir stratejiydi diyebilirim."

"Üzerimde böyle bir ağırlık vardı da onun gitmiş olduğu ve daha kendimi bulduğum sadece Şeyma Subaşı olan bir Şeyma var artık."

"Takıklar benim aldığım nafakaya. Aldığım paraya, almadıklarıma, yaptıklarıma, şimdi yapamadığım alışverişlere..."

"'Eskiden yapıyordu, aa şimdi yapamıyor.' deniliyor. Çok şükür benim Acun ile aram iyi olduğu için, yine bana çok kötü bir şey olsa her zaman onun her zaman yanımda olabileceğini biliyorum. Arayabileceğim ve yardım edebilecek biri olduğunu biliyorum."

"Gelirim, giderimi karşılıyor. Kafam basmıyor bir kere."

"Eski hayatımla şimdiki hayatım aynı. Özel uçaklarla uçamıyor muyum? Yoo, arkadaşlarımın özel uçaklarıyla uçuyorum. Asansörlü evden daha uygun bir eve geçmiş olmam mı benim konforumu bozmuş oluyor? Çok daha mutluyum."

O çok konuşulan mesaj olayını da aydınlattı!

"Acun, Melisa'yı Dominik'e götürmek istiyor; okulu tatil oluyor. Aradı işte, 'Efendim?' dedim. 'Mesajın çıktı' dedi. 'Nasıl, neye?' dedim. 'Canlı yayındaydım, telefonda bir şey izletiyordum mesajın çıktı işte 'dedi. Şaşırdım, 'Ama ben kötü bir şey mi dedim?' dedim. 'Yoo, yoo Allah beterinden saklasın, şanssızlık diyelim' dedi. Ben de dedim bu şanssızlık hep bana vuruyor, Allah'ın bir şeyi herhalde, bunda da bir hayır vardır diye görelim. N'apalım falan dedim. Benim kendi kızımla olan olayım farklı, onunla olan olayım farklı. Ben onunlayken 1 TL harcıyorum falan mı zannediyorlar?"

"Bodrum'a giderken ekonomi uçuşu falan, ee?"

"Ekonomi uçmuşum. 'Yer bulamadığım için uçtum' demek istemediğim için, gerçi şimdi demiş oldum, öyle uçtum. Ekonomide uçunca ne oluyor? Gayet iyiydi zaten, ne olacak ki? Uçtum, 45 dakika sonra indim, ne olacak? Ama ooo, ekonomide uçtu haberleri, fotoğraflarımı çekip koymuşlar. Naomi Campbell bile ekonomide uçuyor."

"Evlenmek gibi bir durum yok, öyle bir niyetim de yok."

"Ne yapacağım evlenip? Ne değişecek evlenince onu da bilmiyorum. Şimdi 29 yaşındayım, ilk tanıştığımda 18 yaşındaydım. Yaşadığım onca şeyler falan. Şimdi daha olgunlaşıp, daha büyüdüğümü ben de hissediyorum ve daha doğru adımlar atmaya çalışıyorum diyelim. Tabii çok başarıyor muyum?"

"Ben zaten ona verebileceğim her şeyi verdim!"

"Her yere de onu götürüyorum 'çanta gibi'. Şu anda hafta içi iki gün balesi var, hafta sonları jimnastiği var. Her gün sabah 7'de kalkıyor, okula gidiyor 15:30-16:00'a kadar. 6 yaşına geldi, biz babasıyla olabileceği en iyi şekilde ona veriyoruz bunları, sağlıyoruz diyelim."

Videonun tamamına buradan ulaşabilirsiniz...

Siz nasıl buldunuz bu röportajı?

İyice dökmüş mü içini? 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sbstnbjk

Ana Haber Bülteninde bu kadınlın röportajını yayınlayan kanalın da ta amk.

queen_of_the_7_kingdoms

Sen de şanssızsan,biz zombiyiz...

siora

Çanta gibi mi? :D

mamagang

çırpınışlar

Gizli Kullanıcı

:d :d

Görüş Bildir