Sevgilinizin Giydiği Donu Analiz Ederek İlişkinize Heyecan Getirmesi Garanti Olan Tavsiyelerde Bulunduk

130PAYLAŞIM

İlişkisinde mutluluk ve heyecana aç olan erkekler ve kadınlar acil buraya baksın!

1. Lastiğinde markası yazan, atanamayan playboy donu

Calvin Klein markası bu belayı başımıza sardı ama adam ne bilsin bu işin tecrübesiz ellerde ölümcül bir silaha dönüşeceğini? Lastiğinde markası yazan dona sahip bir sevgiliniz varsa onun Formula1 yarışlarındaki gibi neden görünen yerlerinde de reklam ve logo almadığını sorun. Bu sevgililer gününe yetişmez ama elde edeceğiniz gelirle paraları çatır çatır yiyebilirsiniz.

2. Uzay çağına bir türlü giremeyen ve nesilden nesile tüm yavanlığı ile aktarılan beyaz slip don

İnşallah yoktur ama bu donu giyen sevgiliniz varsa beklentilerinizi her zaman en alt seviyede tutmanızı öneririm. Bu dona sahip insanlar hayatı memur zihniyetiyle sağlamcı yaşarlar ve sürprizlere yer vermezler. Hayatınızda heyecan yoksa (ki bu donu giyenle heyecan olmaz), sevgilinize 50 bin TL kredi çekmeniz gerektiğini ve kefil olmazsa yollarınızı ayıracağınızı söyleyin. İnanın bana geceleriniz alev alacaktır!

3. Geleneklerinden kopamayan ama ortamlara da ayak uydurmaya çalışan adam donu

Nargileci desen değil, kazanova desen hiç değil... Bu adam nefes alan elmalı nargile diyebiliriz aslına bakarsanız. Yani eğer bu tarz şeyleri seviyorsanız bununla sıkılmazsınız. Sıkılırsanız ona sık düğümlü, eli belinde motifli kilim dokumasını teklif edin. Çünkü sevdiğine sözü olan bir kilim dokur... (Fatih Kısaparmak)

4. Ununu eleyip eleğini asmış adamın hüzünlü donu

Arkadaşlar gerçekten çok üzülürüm böyle bir sevgiliniz varsa, lütfen olmasın çünkü! Bu kısmı annenizin, teyzenizinin okuduğunu var sayarak heyecanlandırma önerimi yazıyorum: Beyiniz salonda maç seyrederken kulağına hafifçe eğilin ve ona şu sözleri fısıldayın: "Yarın prostat muayenesine gidelim mi aşkım?"

5. Kadınla erkek arasında yaşananları yeni öğrendiği halde kendine gereksiz şekilde güvenen ergen donu

Bir adamı soyunduğu anda şöyle bir donla görürseniz size en önemli tavsiyem evden kaçmanız olacaktır. Komikli don giyen adamın cinseli olmaz, bakın bilgidir bu. İlişkinizin sekteye uğradığını hissettiğiniz anda bunun önüne 2,5 litre cola ve cips koyup Kolpaçino'yu açabilirsiniz. Mutlu olacaktır...

6. Suçunuz olmadığı halde ne olduğunu anlamadan dayak yiyeceğiniz sinyallerini veren bir don

Bu donu giyen sevgilisi olanların sırtı hayatta yere gelmez. Onlar ki, en çetin mücadelelerini zaten vermişlerdir, başka hiçbir şey onları yıkamaz. Böyle dona sahip sevgilisi olanların sıkılacağını hiç sanmam. Sevgililer günü hediyesi olarak Hilti, tımarlı sipahi kırbacı ve akü takviye kablosu alabilirsiniz. (Şarj kaynağından biz sorumlu değiliz)

7. Dümdüz yaşayıp giden bir insanın giydiği "bana elleşmeyin, ne haliniz varsa görün" donu

Az evvel yukarda da bunun maskülen örneğini görmüştük hatırlarsanız. Aslında şöyle bir şey var, bu beyaz pamuklu don sağlık ve hijyen aşçısından en mantıklı olan çeşit. Ha derseniz ki "sağlık istesek dispansere gideriz" ona da ben bi şey diyemem. Bu kişiyi heyecanlandırmak için eve ayakkabınızla girebilir ve soluk soluğa bir adrenaline semin hazırlayabilirsiniz.

8. Temkin ve erotizmi aynı potada eritebilen, özel bir şirkette orta düzey yönetici donu

Temkinli bir don, çünkü iz yapmaz, dışardan belli olmaz, g-string gibi araya kaçmaz. Erotik bir don çünkü dantel erotiktir. Bana burada her şeyi açıklattırıyorsunuz ama yanlış anlaşılmamak için gerekirse canımı verecek duruma geldim. Böyle don giyen bir sevgiliniz varsa ve onun ilgisini çekmek istiyorsanız ona ait ticket - sodexho kartını bedeninizde bir yerlere saklayın. Yakınlaşacaksınız!

9. Kaşla göz arasında evi ipotek ettirmenizi sağlayacak kadar başarılı bir don

Sevgiliniz böyle bir don giyiyorsa şimdiden geçmiş olsun. Kalp ve damar sağlığınız için düzenli spor yapın, alkolden uzak durun yoksa hık diye gidebilir ya da kendinizle ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu donu giyen insanı siz heyecanlandıramazsınız arkadaşlar, o kişi heyecanın diğer adı zaten. Tek yapabileceğiniz şey sahip olduklarınıza şükretmek 🙏

10. Pastoral hayatın sükunetini seçmiş, kapitalizmin tüketim kültürünü reddetmiş devrimci bir don

Tahmin ediyorum ki bu don sizin hedef kitenizle alakalı bir kombinin parçası değil. Sizin olmayabilir ama olanlar var arkadaşlar. Bu dona ait bir sevgilisi olanların yapacağı küçük oyunlar şöyle: Esra Erol izlerken önünden geçmek, tansiyon ölçme tahmin oyunu ve mayalanması için bekleyen yoğurda tekme atıp kaçmaca. (Sonuncusu ölüm tehlikesi içerir)

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
chuck-berry

Çayda lipton kadında ip don

sig-ort-am-bu

SİGORTASIZ YOLA ÇIKMAYIN :))

karsiyakali_eser

düz beyaz pamuklu slip don giyin , kasmayın. yatağa girerken hepsini çıkarıyorsunuz.

ali-karaman5

Donsuz mu gezelim editör? Derdin ne :D

nazan-basari

Editör lütfen harcama kıymetli vaktini böyle analizler için yahuu

Görüş Bildir