Seren Serengil, Eşi Yaşar İpek'ten Neden Boşanmak İstediğinin İlginç Ayrıntılarını Tek Tek Açıkladı

-

Seren Serengil'in boşanmasıyla ilgili bu detaylar herhalde kimsenin aklına daha önce gelmemiştir...

Bildiğiniz gibi Seren Serengil ve Yaşar İpek, geçtiğimiz sene Fransa'da evlenmişlerdi ve oldukça da mutlu görünüyorlardı.

Ancak geçtiğimiz hafta Seren Serengil, Asayiş Şube Müdürlüğü önünde "Yolun sonu" şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu. Yaşar İpek'in cevabı da "Yav he he" oldu.

Detaylar burada...

Bir 'Büyük' Aşk Daha Bitiyor... Seren Serengil ile Yaşar İpek'in Herkesi Dumur Eden Boşanma İddiası - onedio.com
Bir 'Büyük' Aşk Daha Bitiyor... Seren Serengil ile Yaşar İpek'in Herkesi Dumur Eden Boşanma İddiası - onedio.com

Boşanma söylentileri devam ederken bir de şiddet iddiaları eklendi işin içine ancak Seren Serengil bugün yaptığı açıklamada ayrılıklarının çok farklı sebeplerden olduğunu şu sözlerle beyan etti.

"Çok zor oldu bu kararı vermek..
Hiç konuşmadım hiç yazmadım kendi sesimi bile duymak istemedim bu süreçte birkaç dosta yaşadıklarımı anlatmanın dışında..
Benim bugüne kadar eşimle kendimizle ilgili bir kavgam olmamıştır, iki birbirini seven birbiriyle vakit geçirmekten hoşlanan birbirine yeten iki insandık .. Anne ve kız kardeşin benimle probleminin ve uğraşma nedeninin herkes Yaşar'la ilgili olduğunu düşünse de konu maalesef beni istememe durumu değildi çünkü ben Yaşar'la beraber olmadan bir yıl önceden gazete magazin denilen sosyal medya sayfasında bana ve aileme hakaret ediliyordu ve her gün yapılıyordu. Mahkemeye verdim emniyet mensuplarıyla mekandan kardeşini aldırmalara kadar giden bir hikayemiz var. " Valla ben değilim annemin ölüsünü öpeyim" diye yemin edince şikayetimden vazgeçmiştim. Bana o sayfanın Gülben Ergen'in fanlarının olduğunu söylemişti sonra bir öğrendim ki Gülben Ergen'in yanında çalışmış ve 15 yıldan beri anne kız bu kişinin yanındaymış, düşmanlık ordan bana! Sonra yaşar benim hayatıma girdi. Ben hapise atıldım bu kadın yüzünden insan ne menfaati olursa olsun ne samimiyeti olursa olsun üvey de olsa abinin karısı olmuşum, bu kadınla olan görüşmesini kesmesi gerekirdi. Yanak yanağa fotolar koyuyorlar altına da Yaşar'ın annesi allah sizi şeytanlardan korusun yazıyor o şeytan da benim.. Bu süreç devam etti iki yıl fake hesaplardan hepinizin de farkında olduğunuz gibi. Aileme bana iftiralar hakaretler devam etti. Benim kocam hakkını yiyemem hep yanımda durdu, o da ben söylediğim için değil kendi gördüğü için. Ne düğünüme ne nişanıma gelemediler, uzun bir süre Yaşar konuşmadı ama sonra annesidir yine barıştı işte ondan sonra ne olduysa oldu daha önce de çocuk sürecimizde yine kavga edip annesi yüzünden gitmişti ve tedavi sürecimi yarıda bırakmıştım hatırlarsanız. Şimdi de çocuk sahibi olmaya çalışıyorum yine aynı çabalar gösteriliyor. Ben bugün tedbir kararı aldırdım çünkü Yaşar, Yaşar değil. Saçımı okşamaya kıyamayan adam o değil. Çocuğumu sağlıkla dünyaya getirmeye çalışmak zorundayım. Kendisine bayram öncesi boşanma davası açtım bunu da ilk defa açıklıyorum hakkımızda hayırlısı olsun."

Tam olarak ne olduğunu taraflar konuşmadıkça öğrenemeyeceğiz ama bir ilişkinin bitişi nereden bakarsanız üzücü. Bakalım ne gibi gelişmeler yaşanacak?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hevinuroj

Gerizekali olmasan hep ayni gerizekali tipleri secmezsin!

tugba-acuner

seren Allah aşkına azalarak bit artık.

thecat

Bu kadının savunulacak pek yanı olduğundan değil ama, ona yıllardır baktığımda yıllardır da Yaşar İpek adındaki herifi seven bir kadın görüyorum. Güvendiği dalın yine kırılması ne olursa olsun üzücü. Bunun kadını erkeği, ünlüsü ünsüzü yok.. Statüsü yok.

biryerdebiri

Doğmamış çocuğa üzüldüm.

tunakarahan

Seren Serengil 48 yaşında niye bebek yapmaya çalışıyosun ? hele bi de Yaşar ipek’ten o çocuğun düzgün bir birey olma ihtimali tavuk dönere türkçe öğretmekten daha zor.

Görüş Bildir