Görüş Bildir
Haberler
Serdar Ortaç Eski Eşi Chloe'ye Demediğini Bırakmadı! "Şeytan Görsün Yüzünü"

Serdar Ortaç Eski Eşi Chloe'ye Demediğini Bırakmadı! "Şeytan Görsün Yüzünü"

Müge Kakşi
26.07.2021 - 22:30

İrlandalı model Chloe Loughnan ile uzun bir beraberlik yaşayan Serdar Ortaç evliliklerini 2019'Da sonlandırmıştı. Geçtiğimiz günlerde eski eşine ödediği nafaka ile ilgili gündeme gelen Ortaç bu sefer eski eşi Chloe ile ilgili soruları cevaplandırdı. Eski eşine demediğini bırakmayan Ortaç sosyal medyanın gündemine düştü. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Serdan Ortaç Eski Eşine Ateş Püskürdü

Serdan Ortaç Eski Eşine Ateş Püskürdü

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Şile’de konser verdi. Öncesinde röportaj veren sanatçı, eski eşi Chloe Loughnan hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, boşandığı eski eşi Chloe Loughnan'a 700 bin TL nafaka ödediğini buna rağmen dava açtığını ve evine haciz getirttiğini söyledi.

"Evlilik Ortadan Kalkacak"

"Evlilik Ortadan Kalkacak"

Erkeklerin evlenip boşandıktan sonra Medeni Kanun yüzünden kadına borcunun asla bitmediğini belirterek tartışma konusu yarattı. Ortaç, “Belki 50 belki de daha fazla bilmiyorum ama Medeni Kanun ve evlilik ortadan kalkacak” dedi.

Ortaç’a “Çocuk sahibi olamadığın için burukluk var mı?” sorusuna “Hiç yok. Şeytan görsün yüzünü. Ondan çocuk sahibi olmadığım için kısmetliymişim” yanıtını verdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın