Senin Ruhun Yılın Hangi Ayına Ait?

 > 
13bPAYLAŞIM

Ocak'ın keskin soğuğu, Ağustos'un bayıltan sıcakları, Nisan'ın aşk kokan yağmurları, Kasım'ın hüznü. Peki senin ruhun yılın hangi ayına ait?

1. Bir renk seçerek başlayalım.

2. Açık büfe kahvaltıdasın. Hangisini tercih edersin?

İncir reçeli
Ayva reçeli
Erik reçeli
Armut reçeli
Vişne reçeli
Kayısı reçeli

3. Çifte vatandaşlık hakkın var. Hangi ülkenin vatandaşı olmak istersin?

İsveç
Rusya
İspanya
İtalya
Brezilya
Küba
İngiltere
ABD

4. Sokakta yürürken birinin seni takibe aldığını hissettin. Ne yaparsın?

5. Pekiii yaşasaydı hangisinin konserine gitmek isterdin?

Neşet Ertaş
Barış Manço
Ahmet Kaya
Elvis Presley
Michael Jackson
Amy Winehouse

6. Hmm söyle bakalım hangi iş senin yeteneklerine ve karakterine en uygun?

7. Haftanın en güzel gününü sorsak?

8. Peki hangisini şu an hangisini dinlemeyi daha çok isterdin?

Güm Güm
Bangır Bangır
Çalkala
Kara Sevda
Hadi O Zaman
Naber
Vazgeçtim
Vurur yüze ifadesi
Unutmamalı
Gel
Yalnızlık Senfonisi

9. Son olarak sosyal medya hesapların için bir profil fotoğrafı seç.

Ocak!

Senin ruhun Ocak ayına ait.  Ocak ayının soğuğu gibi insanın içini delip geçen tespitlerinle tam bir insan sarrafısın. İnsan karakterlerini teşhis etmede üstüne yok. Bundan dolayı da seni aldatmak çok zor.  İçe dönük olarak bilinsen de grup ortamlarında çok neşelisin. Nezaketin ve şefkatin sımsıcak dostluklar edinmene yardımcı oluyor.  :)

Şubat!

Senin ruhun Şubat ayına ait.  Şubat gibi bazen kısa bazen uzun. Biraz dengesiz. :) Çok derin düşünen birisin. Herhangi olayı analiz ederken büyük resmi görüyorsun fakat öyle herkese anlatmakla uğraşmıyorsun.  İnsanlarla fazla iletişim kurmayı sevmiyorsun zaten. Kendi içine kapan yaşa mis gibi :)

Mart!

Senin ruhun Mart ayına ait.  Tıpkı Mart ayı gibi bir öyle bir böylesin, biraz dengesiz, biraz değişik duygulara sahipsin. Bir an neşeli ve iyimserken, biraz sonra inatçı ve sinirli birine dönüşebiliyorsun. Ama genel olarak canlı ve geçinilmesi kolay birisin.  Yaşamının ve kariyerinin hangi yönde gitmesini istediğini biliyorsun ve oraya ulaşabilecek güce sahipsin.

Nisan!

Senin ruhun Nisan ayına ait. Nisan ayıyla gelen enerji senin her yerine işlemiş. Umut aşılıyorsun girdiğin her ortama ve gözler sana çevriliyor.  Lider ruhlusun. Bir grup çalışması yapıldığında lider seçilmese de herkes tarafından lider olarak kabul görüyorsun. Lider olarak doğmuşsun ve enerjinle çevrendekileri coşturuyorsun.

Mayıs!

Senin ruhun Mayıs ayına ait. Yaşam zevkiyle dolu, eşlik ettiği herkese neşe yayan  birisin. Müthiş mizah duygunla kendin dahil her şeye gülünebilmesini sağlıyorsun. Kalbin hep doğru yerde. Aileni ve dostlarını hep yakınında tutmayı seviyorsun. Bu sıcaklığın hayvanlarla da yansıyor. Onlarla çok iyi anlaşabiliyorsun. Ya sen aslında böyle pamuklara sarılmalık bir insansın.

Haziran!

Senin ruhun Haziran ayına ait. Haziran gibi şefkatlisin. Yumuşak huylu, hatta çekingen de denilebilecek olan sen, şefkatli ve fedakar doğanla bilinen nazik birisin. Daima haksızlığa uğrayan insanları savunan bir iyilik meleğisin. Hümanist desek yeridir. Kimsenin canının yanmasını istemiyorsun. Evet iyilik meleği kelimesinin hakkını veriyorsun :)

Temmuz!

Senin ruhun Temmuz ayına ait. Temmuz ayının sıcaklığı sende mevcut. Ama sıcaklığın kimseyi boğmuyor :) Sevecen, nazik, çalışkan ve esprilisin.  Cana yakın birisin, seninle geçinmek o kadar kolay ki. Gösterişli ve talepkar değilsin. Eh böyle olunca da çevrende sevilen bir karaktersin tabii ki. Sadık ve güvenilir birisin. Her türlü ilişkinin aranan insanısın. Sevgili olmak için ideal birisin.

Ağustos!

Senin ruhun Ağustos ayına ait. Sıcak mı sıcak birisin. Seninle iletişim kurmak çok kolay. Sen de insanlarla çabuk kaynaşan birisin. Herhangi bir ortama girdiğinde zorluk çekmiyorsun. Belli ki tebessümün eksik olmuyor yüzünden.  Sevdiklerini ısıtan sımsıcak bir kalbin var.  İlişkilerinde çok fedakarsın. Onun için her şeyi yaparsın.

Eylül!

Senin ruhun Eylül ayına ait. Eylül gibi değişkensin.  Bazen enerjiksin bazen bitkin. Bazen çok cesursun bazen çekingen. Ama bununla baş edebiliyorsun.  Düzenli ve tertiplisin, gözlerin hep ayrıntıda. Senden hiçbir şey kaçmıyor. Çok az kişinin göremediğini görebiliyorsun. Tipik tespit insanısın.

Ekim!

Senin ruhun Ekim ayına ait. Ekim çalışkanlığı temsil eder. Zıpkın gibi fişşşeeek gibisin. Proje üstüne proje yaratarak şafaktan gün batımına kadar çalışabilecek enerjiye sahipsin. Senin gibi insanlar yeni iş girişimlerine daima açıktırlar, kolayca sosyalleşirler ve eğlenceyi severler.  Konuşmayı ve hareket etmeyi çok seviyorsun. İşte bunlar hep Ekim!  Seni öyle kandırmak oyuna getirmek zordur. Hele bi' denesinler ağızlarının payını alırlar ;)

Kasım!

Senin ruhun Kasım ayına ait.  Kasım ayı gibi sadesin.  İş yerinde yöneticileri tarafından rahatlıkla görev ve sorumluluk verilebilecek dürüst ve sade birisin. Sana verilen görevi dikkatli bir şekilde yapar gereken özeni gösterirsin. Zaman zaman çevrende kaba olarak anlaşılabilecek davranışlar göstersen de bu görünümün altında, derinlerde bir yerde altın gibi bir yürek yatar.

Aralık!

Senin ruhun Aralık ayına ait. Seni tanımlamak için üç kelime yeter: Düzenli, mantıklı ve güvenilir. Takım çalışmalarında general olmak yerine asker olmayı işine sımsıkı sarılmayı tercih ediyorsun. Bir sorun olduğu zaman sorumluluk alıp problemin içine sakin ve akılcı bir şekilde dalmayı senin için hayatın bir rutini.  İşte bunlar hep Aralık! Katı dış görünüşüne rağmen mizah senin işin. Ortamlarda bir kez açılınca seni durdurmak ne mümkün :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-cirit1

bildi lan. oha

menal-odabas

vay be mayıs

tijen-yakut

şubat çıkan var mı

erdalceylan9

mayıs

pandaizmm

Şubat! Senin ruhun Şubat ayına ait. Şubat gibi bazen kısa bazen uzun. Biraz dengesiz. :) Çok derin düşünen birisin. Herhangi olayı analiz ederken büyük resmi görüyorsun fakat öyle herkese anlatmakla uğraşmıyorsun. İnsanlarla fazla iletişim kurmayı sevmiyorsun zaten. Kendi içine kapan yaşa mis gibi :) AMA BİŞEY DİCEM FAZLA İÇİNE KAPANMAK İYİ DEĞİL BENDE KAPANIKTIM ŞİMDİ DERTLEŞCEK DOĞRU DÜZGÜN BİRİNİ BULAMIYORUM :/ (EYLÜL DOĞUMLUYUM)

Görüş Bildir