Görüş Bildir
Haberler
Senin Kişiliğini Yansıtan Tarot Kartını Söylüyoruz!

Senin Kişiliğini Yansıtan Tarot Kartını Söylüyoruz!

Easterling
15.09.2021 - 14:45

Yapacağın seçimler hangi tarot kartının sana hitap ettiğini ortaya çıkaracak! 

Hazırsan başlayalım! 

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Öncelikle söyle bakalım, bunlardan hangisinde olmak seni daha çok mutlu eder?

2. Şimdi de bu renklerden birini seçmeni istiyoruz!

3. Kariyerinle ilgili bunlardan hangisini tercih edersin diye sorsak?

4. Okuldaki favori dersin hangisi / hangisiydi?

5. Bunlardan hangisinin hayatındaki yeri daha özel?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Son olarak bu görsellerden gözüne ilk takılanı seç hadi!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

The Hermit!

The Hermit!

İç gözleme ve içsel bilgeliğe değer veren bir insansın. Muhtemelen kendini hayatının bu döneminde yalnızlığa tutunurken buluyorsun. Eğer öyleysen, düşünmek ve zihnini temizlemek için kendine zaman ayırmalısın. Bu kartı, içsel bir kendini keşfetme yolculuğuna başlamak ve yaşamında ileriye dönük sonraki adımları aramaya başlamak için bir işaret olarak almalısın.

The Sun!

The Sun!

Bu kart pozitiflikten başka bir şeyi temsil etmez. Sıcak, rahatlatıcı bir enerji yayan ilham verici bir insansın. Etrafındaki diğer insanlara ulaşan olumlu hislerle çevrilisin. Ve şu anda karanlıktaysan, güneşin geldiğini bil. Bu kart sana hayat veriyor ve bolca neşe ve enerji sunuyor.

Death!

Death!

Bu kartı, hayatında bir değişikliğin geldiğinin veya hali hazırda devam ettiğinin bir işareti olarak kabul edebilirsin. Muhtemelen hayatında bir bölümün sonuna geliyorsun ve yeni bir bölüme başlamak üzeresin. Çevrendeki değişimden korkma ve geldiği gibi kucakla. Geleceğe, olmak istediğin yere bakmak ve geçmişi geçmişte bırakmak için de bu kartı bir hatırlatma olarak aklında tutmalısın.

The Lovers!

The Lovers!

Bu kartın seçim kavramıyla çok ilgisi var. Yakında hayatında önemli bir karar vermen gerekebilir. Aşıklar ayrıca ilişkilerde uyumu ve mükemmelliği sembolize eder. Bu büyük kararları verirken en güçlü bağlara sahip olduğun insanlarda rehberlik aramalısın.

The Fool!

The Fool!

Sen masum bir insansın ve genç bir ruhsun. Öğrenecek çok şeyin ve ruhsal olarak önünde uzun bir yolculuk var. Bu kart aynı zamanda yeni bir başlangıcı ve dolayısıyla eski yaşam biçimlerinden kurtulmayı sembolize eder. Merakını ele geçirmek ve bazı riskler almak için bu kartı bir işaret olarak al. Şimdi hayatı, dünyayı keşfetme ve yeni insanlarla tanışma zamanı.

Strength!

Strength!

Stres altında çok sabırlı ve sakinsin. Geçmişinde birçok engelin üstesinden geldiğin için dayanıklılığın eşsiz. İçsel gücün sana, kendin için güvenle ayağa kalkmana ve yoluna ne çıkarsa çıksın fikrini söylemene yardımcı olan bir tür korkusuzluk veriyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
105
36
9
8
8
6
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Merve Ceylan

The fool! çıktı

0nur0zdemir

The Lovers! Bu kartın seçim kavramıyla çok ilgisi var. Yakında hayatında önemli bir karar vermen gerekebilir. Aşıklar ayrıca ilişkilerde uyumu ve mükemmelliğ... Devamını Gör

cansu ersan

the sun