Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Burcunu Anlatan Film Hangisi? İşte Ana Karakterlerinin Özellikleri ve Yaşadıklarıyla, Her Bir Burcu Birebir Yansıtan Filmler

279PAYLAŞIM

Sanki onları anlatıyor. On iki burcun hayatlarından bir kesitmiş gibi, karakteristik özelliklerini izlediğimiz filmler. 😅

1. Haksızlığa tahammülü olmayan Koç burcunun, fedakarlıklarla dolu hikayesi; Bravehearth! (Cesur Yürek)

Koç burcu demek, adalet, hırs, savaş, başarı ve azim demek! Mel Gibson'ın başrolde yer aldığı, efsane film Bravehearth, resmen bir koç burcunun hayat hikayesini anlatıyor. 💪 Kitleleri arkasından sürükleyen cesur yürek koçları çileden çıkaran bir şey varsa, o da eşitsizliktir. 

Bu gezegende işiniz çok zor be koç burçları.😔

2. Boğa burcunun üç fiili nedir desek, ancak bu kadar olurdu; Eat Pray Love! (Ye, Dua Et, Sev)

Hayatta tek istediği huzurlu bir yaşam sürmek olan, bu dünyanın tadını çıkarabilmek için elinden geleni yapan akıllı boğalar, filmini de buldu tabii. Ye, Dua Et, Sev filmi tam da onların hayat felsefesine uygun! 🍽️🙏❤️

3. Her zaman uçlarda gezen İkizler burcunun filmi belli; Limitless! (Limit Yok)

Yeni şeyler denemekten, öğrenmekten bıkmayan, hep daha fazlasına ulaşmak isteyen burcumuz ikizlerin filmi kesinlikle bu! Limit Yok filminde beyninin çok daha fazlasını kullanmaya başaran bir adamın hikayesi anlatılıyor. Tam sizlik ikizler, tam!

4. Fedakar aşık Yengeç burcunun hayatı resmen bu filmde anlatılmış; The Notebook! (Not Defteri)

Tutku ve gerçek sevgiyle örülmüş harika film Not Defteri'nin başrol karakterleri kesinlikle yengeç burcu olmak zorunda. Aradan yıllar geçse de sevgisini aynı şiddetle saklayan başka hangi burç olabilir ki?❤️

5. Hem cesaret hem de zeka bir arada olacaksa, Aslan burçlarının filmi belli; The Lord of the Rings! (Yüzüklerin Efendisi)

Her bir karakteri cesaret timsali olan muhteşem yapım Yüzüklerin Efendisi, Aslan burcunun sinema perdesine yansıması gibidir. Cesaretini, zekasıyla harmanlayan aslanlara selam olsun.

6. Başak burçları bu kez kızmayacak. İşte onlara enfes bir film geliyor; Pride and Prejudice! (Aşk ve Gurur)

Hani burçlarla ilgili her liste içeriğinde başak burçları sitem ediyordu ya, işte şimdi etmeyecek. Bakın sizleri dünyalar güzeli bir film ile eşleştirdik. Adı üstünde, aşkını gurur kalkanı içinde saklayan, bir türlü dile getiremeyen başaklara gelsin.

7. İhtişamın ve gösterişin burcu Terazi'ye, kendisi gibi bir film; The Great Gatsby! (Muhteşem Gatsby)

Kalitenin temsilcisi terazi burçlarının hayatı için derslerle dolu bir film. Aşk, tutku, zenginlik, ihtişam, gösteriş ve kararsızlık! Muhteşem Gatsby filmi teraziler için biçilmiş kaftan.

8. İntikam duygusunun bağrından kopmuş burç Akrep'in filmi ise Old Boy! (İhtiyar Delikanlı)

Kusura bakmayın da ta yirmi yıl sonrasına intikam hesaplayan başka hangi burç olabilirdi ki? Akrep burcuna bulaşan belasını bulur! 😎

9. Vur patlasın çal oynasın, sonra vay efendim ben ne yapmışım! Yay burcunu izliyoruz; The Hangover! (Felekten Bir Gece)

Canım yayların da hayatı tıpkı böyle. Onlar çılgınlar gibi eğlenmek istiyor ama sorumluluk istemiyor. Dünyalar tatlısı yayların filmi de bu nedenle Felekten Bir Gece. 😅

10. Hayata çalışmaya ve pek tabii kazanmaya gelmiş olan yegane burç Oğlak'ın filmi; The Wolf of Wall Street! (Para Avcısı)

Sevgili oğlaklar bize kızmasın. Onların hayattaki önceliği her zaman işleridir. Yaptığı meslek ne olursa olsun, en iyisi olmak ister onlar. İşte Para Avcısı filmi de onlara çok uygun gibi görünüyor.

11. Hem zekasına hem şansına güvenen Kova burçlarının filmi; Slumdog Millionaire! (Milyoner)

Ne kadar zor şartlarda yetişmiş olursa olsun, zekasıyla ve kendine olan inancıyla tüm zorlukları bilek gücü olmadan yenen bir gencin öyküsü. Ve bu eşittir kovaların öyküsü.

12. Dünyaya iyilik saçmaya gelmiş Balık burçlarının filmi; Amelie!

Hayat dolu pırıl pırıl bir genç kız olan Amelie, sadece kendi hayatını aydınlatmıyor. Çevresindeki herkesin yaşamına dokunuyor ve kendisini adeta insanların güzellikleri fark etmesine adıyor. Balık burçları, buyurun bu tam da sizsiniz!❤️

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rrr

şu teraziyi gösterişi seven ayna karşısında süslenen zengin ve duyarsız kesim gibi göstermeyin artık, kova zeki akrep tutkulu balık fedakar oğlak sabırlı güçlü, yengeç göstermese de güçlü koç cesur yay filozof biz götüz evet evet... ikizlerle teraziye yüzeysel diyor burç yorumcuları ama asıl onlar bu burçların yüzeydeki davranışlarına bakarak derini olmadıklarını varsaydıkları için yüzeysel bakış açısıyla konuşuyor. herkes gösterdiği gibi değildir, sessiz her insan sadık ve içten içe güçlü değildir kimisi sessiz ve korkaksındır kimisi de gürültü sevmeyen mangal yürekli. kimi çok konuşuruz aslında konuştuklarının hepsi boştur kimi çok konuşur ama her dediği doludur. yani daha önceki yüzeysel çıkarımlarla ilerlemeyin. bence en tutkulu burçlar boğa ve terazidir.

rrr

venüs sonuçta, akrep veya koçtaki tutkudan ziyade hırstır ve iki kavram da bizi amaca ulaştıran güçlü duygulardır ama gel de kır bu önyargılarını yorumcuların. yetti be balıklardan yediğim tekmelerin üstüne gelmiş balıkları fedakar yapıyorsunuz bence tam tersi, burçlarda terazi ve balığın özellikleri karışmış. adamlar boşuna terazi dememiş hem adaletin dinin sembolü o dönemlerde, son yüzyılda artık ısıtma sistemi mi gelişti diye eskiden ocak ayında ısınmak için çocuk doğurma girişimleri azaldı herkes tepemize çıktı heralde ya da plüton falan gezegenlikten çıkarılınca küstü bize amk ama artık çeki düzen istiyoruz. herkesi övün farklı güzel yanlarıyla ama kimisini övüp kimisini sadece yermeniz sizdeki terazi eksikliğini açıklıyor.

melis.kilic

Başak burcuyum.. Aşk filmlerini nadir, denk gelirsem izlerim. Aşk ve Gurur da bunlardan biriydi. Daha sonra o film de gerçekten kendimi bulmuştum. O yüzden tam isabet olmuş. Başka bir aşk filmi olsaydı kabul etmezdim.

biryerdebiri

Klişe olmuş :(

melike-ince

Başak burcuyum ve aşk ve gurura bayılırım. Bir miktar Lizzy de andırıyorum zaten, isabetli oldu.

Gizli Kullanıcı

Aslan.A S L A N.Bir de G A L A T A S A R A Y lıyım.<3 kükreyemiyorum boğazım acıyor.Ama film bizlik değil.İlk yorum gibi para avcısı bizlikmiş.

Görüş Bildir