Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Aşk Acına Ne İyi Gelir?

İlişki Testleri
16PAYLAŞIM

Yürek yarasıdır bu ilaç kapatmaz... Bakalım senin aşk acına ne iyi gelecek?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

Kadın.
Erkek.
Ne önemi var?

2. Bir de yaşını öğrenebilir miyiz?

3. Aşkın için hangisini yapardın?

Netflix şifremi paylaşırdım.
Çiğ tavuk yerdim.
Ona kredi çekerdim.
Nusret'e götürürdüm.

4. Rüyanda kendini çikolata dolu şelalenin içine düşmüş halde buldun. Ne yaparsın?

Bir an önce kendimi bu düşmüşlükten kurtarmaya çalışırım.
Kendimi şelaleye ve akışına teslim ederim.
Çikolata ile duş almak fena olmayacak.
Lütfen uyanayım artık bu korkunç rüyadan!

5. Ona son söylemek istediğin cümle hangisi olur?

Gidişine illa bir isim koyulacaksa mal kaybı diyelim.
Korkma be sevgili. İstenmediğim gönülde gölgemi bile bırakmam.
Ayıp ettin, beni kaybettin!
Kalbimin yaraları yavaş yavaş kabuk tuttu… Ve Seni unuttu…
Özledim...
Bir daha geri gelme!

6. İlişkiyi bitiren taraf genellikle neresi oluyor?

Dış mihraklar.
Ben.
Karşı taraf.

7. Aşk acına iyi gelecek bir mekan seçebilir misin?

Kütüphane.
Diş doktoru.
Parti.
Meyhane.
Yatağım.
Ağzına kadar dolu bir buzdolabı

8. Ve son soru... Sana aşk acısı çektiren kişi, hayatında olmadığından beri ne hissediyorsun?

Kulaklığımı evde unutup uzun yola çıkmış gibi hissederim.
Uyuyayım da bedenim öldüm sansın, sevinsin.
Banka hesabım bana kaldı.
Öyle bir gittin ki internet paketi fazla gelmeye başladı.

Kahvaltı!

Verdiğin cevaplara göre senin aşk acına iyi gelen şey kahvaltı. Kahvaltını düzgün yaptığında ve düzenli bir hayata geçtiğinde bu aşkı unutacaksın. Kahvaltında hiçbir şey eksik olmasın, onun dışında. O artık yok ve bu senin içinde büyük bir boşluğa ve üzüntüye sebep olmuş. Bu boşluğu yemek yiyerek doldurabilirsin.

Kahvaltı hem zihni hem de bedeni dinç tutmak için en iyi yöntem. Üzülmüşsün fakat yıkılmamışsın. Seni yıkacak kişi henüz doğmamış. Ufak bir tavsiye; Ona söyleyeceklerini suya söyle, eminim bir şekilde kulağına gider.

Sıla konserine gitmek!

Verdiğin cevaplara göre senin aşk acına iyi gelecek şey Sıla konserine gitmek. Kendini ilk atacağın durak Sıla açık hava konseri olacak. Seni senden daha iyi anlatan Sıla bu kez şarkılarını senin için söyleyecek. 

Çok seviyordun ve onun için yapmadığın şey kalmadı. Hep sen suçlu oldun ve asla kendini açıklamana izin vermedi. Elinden geleni yaptın bu ilişki için fakat o yine gitmeyi tercih etti. Bırak gitsin. Fakat gittiği yerde asla mutlu olamayacak ve seni hep hatırlayacak. Döndüğünde de sen olmayacaksın. Artık sen ondan vazgeçmiş olacaksın. Vazgeçmemiş olsan bile en azından öyle davran. Senin de bir gururun var.

Spora başlamak!

Verdiğin cevaplara göre senin aşk acına iyi gelecek şey spora başlamak. Kendini doğa yürüyüşlerine ve sakinleştirici sporlara adayabilirsin. 

Hem bedeninin zinde olması hem de sağlıklı düşünmek için sana çok yardımcı olacak. Sana attığı mesajlarla kafanı karıştırmak isteyecek. Buna izin verme. Sen bir mesaja kanacak birisi değilsin. Elinde oynatmasına izin verme. Onu çok seviyorsun fakat sevgi karın doyurmuyor. Şimdi bir an önce spora başla. Yeni bir sayfa açmanın vakti geldi.

Yeni sevgili!

Verdiğin cevaplara göre aşk acına iyi gelecek en iyi şey yeni bir sevgili. Aşk acısı çektin yeter. Artık senin günün gelmeli. Yeni bir sevgili yapıp, orayı burayı gezme zamanı geldi. Çivi çiviyi söker.

Yeterince kendini gurursuz ve aşağılanmış hissetmişsin. Hâlbuki senden iyisi var mı şu çevrede? Sen gerçekten bilgili ve kültürlü kalmışsın eski sevgilinin yanında. O ise boş işler insanı. O yüzden artık sen de kendine göre birisini bulmalısın. Unutmanın zamanı geldi. Artık yeni aşklara yelken açma vakti.

Tren yolculuğu!

Verdiğin cevaplara göre senin aşk acına iyi gelecek şey kesinlikle yolculuğa çıkmak. Bu da uzun bir yolculuk olmalı. Al yanına sevdiğin bir arkadaşını ve Kars'a doğru yol al. 

Bu yol senin düşüncelerini temizlemenle ve kafanı ferahlatmanla sonuçlanacak. Arkadaşının söylediği cümleleri iyi dinle çünkü dostlar her zaman birbirlerinin iyiliğini isterler. Seni öylece ortada bırakmış kişiyle hayatını geçiremezdin zaten. Artık bitti ve herkesin kendi yoluna bakma süreci başladı. Ağlamalar, sızlanmalar geçti. Artık senin mevsimin başlasın.

Arka Sokaklar dizisine yeniden başlamak!

Verdiğin cevaplara göre senin kafanın bir an önce dağılması lazım. Buna en çok yardımcı olacak kişi Rıza baba. Seni alıp kaosun ve aksiyonun içine sokacaklar ve kafan karışacak. Zaten o kadar çok bölüm var ki aşk acın aklına bile gelmeyecek. 

Diziye girip çıkanları takip etmeye çalışarak unutacaksın. Rıza baba seni alıp bambaşka bir dünyaya sokacak. Her şeye yeniden başlamış gibi hissedeceksin. Yenilenmiş ve yeniden doğmuş gibi olacaksın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
adekaj

kahvalti?

sadreddin-bilmez

senin aşk acına ne iyi gelir? Viski

ankaralibebee

Çivi çiviyi söker. Yani! 7 sene geçmiş aradan bence de 🙄

nazox

kahvaltı ne la, ben de güzel bi test zannettim

heart-shaped-glasses

Sıla komserine gitmek. Sıla'nın şarkıları tarzım değil.

Görüş Bildir