Görüş Bildir
Haberler
Senem Kuyucuoğlu'ndan Şok İtiraflar! Senem Kuyucuoğlu Kimdir? Senem Kuyucuoğlu Kaç Yaşında ve Nereli?

Senem Kuyucuoğlu'ndan Şok İtiraflar! Senem Kuyucuoğlu Kimdir? Senem Kuyucuoğlu Kaç Yaşında ve Nereli?

Müge Kakşi
15.02.2021 - 17:16

Gökhan Çıra'nın sunduğu ve hazırladığı Katarsis programına 2009 Türkiye güzeli Senem Kuyucuoğlu katıldı. Yaşadığı olaylarla ilgili 'Kendi hayatımı kendim mahvettim.' diyen ünlü güzel Senem Kuyucuoğlu sosyal medyada oldukça merak konusu oldu. Peki Senem Kuyucuoğlu kimdir? Senem Kuyucuoğlu kaç yaşında ve nereli? Senem Kuyucuoğlu hayatı ve detayları haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Senem Kuyucuoğlu'ndan İtiraflar

Senem Kuyucuoğlu'ndan İtiraflar

EXXEN’de yayınlanan Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis X-TRA programına, 2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu konuk oldu ve ilk kez tüm hayat öyküsünü anlattı.

Kariyerinin zirvesinde, modellik yaptığı dönemde basına gizlice servis edilen görüntüleriyle konuşulan, yaşam tarzı, uyuşturucu kullanımı ve cinsel yönelimi üzerinden tartışılan ve yıllarca kabuğuna çekilen Kuyucuoğlu, çocukluğunu, anne ve babasıyla yarım kalan hikayesini, modelliğe başlama öyküsünü ve hayatının alt üst olduğu dönemi ayrıntılarıyla paylaştı.

Birçok insan tarafından yargılandığı dönemde içine kapandığını ifade eden Senem Kuyucoğlu; 'Yaptığım hiçbir şeyden utanmadım. Her şey benim hayatımın bir parçasıydı ve bunlarla gurur duyuyorum çünkü bunlar beni ben yapan şeyler. Utandığım tek şey şu oldu: kalkıp tepki vermem gereken anda öyle bir noktaya getirildim ki ağlamak zorunda kaldım, mağdur olmak zorunda kaldım. Beni oraya doğru ittiler. Kendime bunu yakıştıramadım' dedi.

Ayrıca 'Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim' diyen Kuyucuoğlu, 'En yakın arkadaşım tarafından afişe edildim. Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum. Bu çok rencide ediciydi' dedi.

Kuyucuoğlu, 'İçimde babama karşı inanılmaz bir öfke vardı. Şiddet iyi bir şey değil diyorlar. O zamanlar benim için şiddet hayatta uygulanabilecek en güzel şeydi. Bunu bir yerden çıkarmam gerekiyordu. Anlatamadığım için en kolay yol şiddetti. Kimseye yapamayacağım için kendime yapıyordum. Kafamı duvarlara vuruyor, bileklerimi tel tokalarla kesiyor, ağaçlara kafamı vurarak kendi canımı yakıyordum' dedi.

Senem Kuyucuoğlu Kimdir?

Senem Kuyucuoğlu Kimdir?

1990'da İzmir'de doğan Senem Kuyucuoğlu modelliğe 14 yaşında başladı. 2006 yılında, henüz 15 yaşını doldurmamışken Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye yarışma programına katıldı ve burada ikinci oldu. 2007 yılında Best Model of Turkey yarışmasında 'Türkiye'nin en iyi modeli' seçilen Kuyucuoğlu, aynı yıl düzenlenen Best Model of the World yarışmasına Türkiye adına katıldı ve burada da 'Dünyanın en iyi ikinci modeli' seçildi.

Bacak boyu 123 cm olan Senem Kuyucuoğlu, modellik yarışmalarında elde ettiği derecelerin ardından kariyerine devam etti. Çeşitli defile ve organizasyonlarda yer aldı. 2009'un Mart ayında Fashion One TV'nin ekran yüzü olan Kuyucuoğlu, yine aynı kanalda Moda Polisi adlı moda programını sundu.

Nisan 2009'da katıldığı Miss Turkey 2009 yarışmasında ikinci olan Senem Kuyucuoğlu, Türkiye'yi Kâinat Güzellik Yarışması'nda (Miss Universe) temsil etme hakkını elde etti. 24 Ağustos 2009'da Bahamalar'da yapılan Kâinat Güzellik Yarışması öncesi rahatsızlanan Kuyucuoğlu, podyuma iğne olarak çıkarak Türkiye'yi temsil etti; ancak dereceye giremedi.

SENEM KUYUCUOĞLU SEVGİLİSİ

Cinsel yönelimi ve basına sızan cinsel müstehcen görüntüleriyle gündem olan Senem Kuyucuoğlu sosyal medya hesabından kız arkadaşıyla fotoğraflarını paylaştı. Senem Kuyucuoğlu'nun sevgilisi merak ediliyor ancak Kuyucuoğlu bu konuda bir açıklama yapmadı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
6
3
2
2
1
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın