Görüş Bildir

Sen Ne Kadar Bilinçli Bir Tüketicisin?

Haberler
> Test
> Sen Ne Kadar Bilinçli Bir Tüketicisin?

Bilinçli bir tüketici olup olmadığını merak ediyor musun? Buyur bakalım teste!

1. Bir şey satın almadan önce 'Buna gerçekten ihtiyacım var mı?' diye düşünür müsün?

2. Satın almadan önce ürün hakkında araştırma yapar mısın?

3. Peki ürün hakkında yapılan yorumları okur musun?

3. Peki ürün hakkında yapılan yorumları okur musun?

4. Alacağın ürünün son kullanma tarihine bakar mısın?

5. Son olarak, senin için alışveriş yapmak ne demek?

Sen gerçekten bilinçli bir tüketicisin!

Gerçek bir alışveriş uzmanı ve bilinçli bir tüketicisin. Bu sayede de çoğunlukla doğru alışverişler yapıyorsun. Aldığın ürünler seni hayal kırıklığına uğratmıyor, onlardan verimli bir şekilde faydalanabiliyorsun. Çevrendeki insanlar bu konuda seni oldukça takdir ediyor. Alışveriş konusunda ne yapıyorsan, hepsini yapmaya devam et!

Bu konuda biraz daha bilinçlenmelisin...

Kimi zamanlar doğru bir şekilde alışveriş yapsan bile hatalı davranışlarının olduğunu da söylememiz lazım. İhtiyacın olmadığı zamanlarda alışveriş yapmak zorunda değilsin, ilk olarak bunu öğrenmen gerekiyor. Ama yine de hakkını vermek lazım, alışveriş konusunda çok da fena sayılmazsın!

Aman, dikkat et!

Cevaplarına göre pek de bilinçli bir tüketici değilsin. Ancak bunu değiştirmek senin elinde! Bilinçli bir tüketici olmaya alışveriş yapmadan önce 'Acaba buna gerçekten ihtiyacım var mı?' diye düşünmekle başlayabilirsin. Bu sayede biraz da olsa kendi ekonomine katkı sağlayabilirsin. Haydi bakalım, biraz daha bilinçlenme zamanın geldi!

Tüm bu güzellikler kaybolmasın, gelecek nesillere güvenle aktarılabilsin diye seni de sürdürülebilir yöntemlere sahip çıkmaya, doğamızı, dünyamızı ve ülkemizi korumaya davet ediyoruz.

Tüm bu güzellikler kaybolmasın, gelecek nesillere güvenle aktarılabilsin diye seni de sürdürülebilir yöntemlere sahip çıkmaya, doğamızı, dünyamızı ve ülkemizi korumaya davet ediyoruz.

Ülker olarak, “Önce Ülkem, sonra Ülker” ilkesiyle “Güzel Ülkem Doğa Bize Emanet” diyoruz ve sürdürülebilirlik konusunu önemsiyoruz!

#GüzelÜlkem #DoğaBizeEmanet

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
48
23
18
16
8
7
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Lunatic

ama keşke bilinçsizce, hayvan gibi alışveriş yapabilsem, yapabilsek. sçm beele vaziyete

Yusuf Baycan

Kimi zamanlar doğru bir şekilde alışveriş yapsan bile hatalı davranışlarının olduğunu da söylememiz lazım. İhtiyacın olmadığı zamanlarda alışveriş yapmak zor... Devamını Gör

tontikke

Aman dikkat et dedi