Görüş Bildir
Haberler
Selin Ciğerci Yüzük ve Saatinin Fiyatıyla Dudak Uçuklattı!

Selin Ciğerci Yüzük ve Saatinin Fiyatıyla Dudak Uçuklattı!

Fenomen Selin Ciğerci'nin sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta olan elindeki yüzük ve bileğindeki saatin fiyatı herkesi şok etti. Yakın zamanda Gökhan Çıra'yla olan evliliğini sonlandıran Selin Ciğerci, yakın zamanda basketbolcu yeni sevgilisiyle görüntülenmişti. İşte Selin Ciğerci'nin servet değerindeki yüzük ve bilekliği...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Yakın zamanda Gökhan Çıra'yla olan evliliğini sonlandıran Selin Ciğerci, yakın zamanda basketbolcu yeni sevgilisiyle görüntülenmişti. İşte Selin Ciğerci'nin servet değerindeki yüzük ve bilekliği...

2017 yılında cinsiyet değiştiren ve 2019 yılında aradığı aşkı Gökhan Çıra'da bulan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin evliliği iki yıl sürmüştü. 2017 yılında cinsiyet değiştiren ve 2019 yılında aradığı aşkı Gökhan Çıra'da bulan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin evliliği iki yıl sürmüştü.

Boşanma sonrasında işlerine ağırlık veren Ciğerci, aynı zamanda da bir televizyon programında jürilik yapmaya başlamıştı. Ciğerci uzun yıllar sonra imaj da değiştirmiş ve sarı olan saçlarını siyaha boyatmıştı.

İşte Servet Değerindeki O Bileklik ve Saat...

İşte Servet Değerindeki O Bileklik ve Saat...

Gökhan Çıra ile evliliğini noktaladıktan sonra sık sık magazin gündemini meşgul eden  Selin Ciğerci, şimdi de servet değerindeki takılarıyla dikkat çekti. TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programındaki habere göre 11 milyon TL'lik tektaşı ve 4 milyon 125 bin liralık saatiyle çekilen fotoğrafını paylaşan Ciğerci görenlerin ağzını açık bıraktı.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
3
3
2
2
2
1
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın