Görüş Bildir
Haberler
Selfie'ler İçin Mini Harici Flaş

Selfie'ler İçin Mini Harici Flaş

ATKN
06.01.2015 - 13:52
İçeriğin Devamı Aşağıda

Selfie odaklı telefonlar ve gelişen ön kameralar her ne kadar selfie modasını büyük ölçüde desteklese de hala düşük ışık koşullarında çekilen fotoğraflar aranan kaliteyi vermekten bir parça uzak. Lenovo‘nun geliştirdiği mini harici flaş ise bu sorunu çözmeye hazırlanıyor.

2014 selfie çekimlerin altın yılı oldu desek yanılmış olmayız. 2015’te de muhtemelen sık sık karşılaşacağımız selfie’lerin daha iyi olması için birbiri ardına çıkan selfie telefonlarını bir kenara bırakırsak, harici flaşlar bu pazarın bir parçası olmak için oldukça çabalıyor. Lenovo’nun CES 2015‘te tanıttığı, anahtarlık boyutundaki harici flaşı VIBE Xtension Selfie Flash da bunlardan biri.

 3,5 mm’lik standart kulaklık girişine takılan harici flaş, düşük ışık koşullarında kullanıcıların çok daha iyi selfie’ler çekmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. Çoğu akıllı telefonda kulaklık girişi telefonun üstünde olduğu için sorun yok ancak kulaklık girişi altta olan cihazlarda harici flaş işlevini bir parça yitiriyor. 8 adet LED ışıktan oluşan çember şeklindeli flaş, 1 metre çapındaki alanı aydınlatıyor. Tek bir şarjla yüzlerce selfie çekebileceğiniz VIBE Xtension Selfie Flash akıllı telefonun deklanşör tuşuyla da uyumlu olarak çalışıyor. Nisan ayından itibaren satışa sunulacak olan cihazın yurt dışı fiyatı 29 dolar.

LOG

Kaynak: http://www.log.com.tr/selfieler-icin-...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın