Görüş Bildir
Haberler
Seda Sayan, Geçmişte Bir Kadına Tecavüzle Suçladığı Mehmet Ali Erbil'le Sahnede Barıştı...

Seda Sayan, Geçmişte Bir Kadına Tecavüzle Suçladığı Mehmet Ali Erbil'le Sahnede Barıştı...

Uzun bir süredir yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle tedavi gören ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, tartışmalı olduğu Seda Sayan'ın konserine gitti. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, kendisinin yıllar önce bir kadına 'tecavüz' ettiğini iddia eden Seda Sayan ile sahnede barıştı. Konser sırasında Seda Sayan, kendisini izlemeye gelen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'i de sahneye davet etti. Sahneye çıkan Erbil, Sayan'a övgü dolu sözler sarf etti. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Seda Sayan, cinsel saldırı suçlamasının ardından 'Tecavüz değil, aldatma' demişti. Şarkıcı Seda Sayan, geçen aylarda geçmişte evinde çalışan bir kadına tecavüzle suçladığı şovmen Mehmet Ali Erbil’le sahnede barıştı. 

Cumhuriyet'te yer alan habere göre, bir süredir yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle tedavi gören şovmen Mehmet Ali Erbil, tartışmalı olduğu Seda Sayan'ın konserine gitti. Konser sırasında Seda Sayan, kendisini izlemeye gelen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'i de sahneye davet etti. Sahneye çıkan Erbil, Sayan'a övgü dolu sözler sarf etti. Seda Sayan,  Mehmet Ali Erbil'e 'Seni seviyorum' derken, Erbil  ise 'Her yeri pespembedir. Pembe mutlum benim' ifadelerini kullandı.

SAHNEDE BARIŞTILAR

Seda SayanMehmet Ali Erbil'e 'Seni seviyorum' derken, Erbil  ise 'Her yeri pespembedir. Pembe mutlum benim' ifadelerini kullandı.

TECAVÜZLE SUÇLAMIŞTI

Şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil hakkında tecavüz suçlamasında bulunmuştu.

Her şey, Mehmet Ali Erbil'in, Tolga Yüce'nin 'Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar' sözünü Instagram'da paylaşmasıyla tartışma başlamıştı.

Sayan, bunun ardından 'Allah ıslah etsin. Allah müstahakını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor' ifadelerini kullanmıştı.

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil'in evdeki hizmetlisine 'tecavüz' ettiğini öne sürerek, 'Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var bence işine bak ruhunu arındır' yazmıştı.

Seda Sayan'ın bu iddialarına sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla yanıt veren Mehmet Ali Erbil ise, “Evet sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontrolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi, hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz. Ama sizler şunu da biliyorsunuz ki ben 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum; doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanlarım olabileceği konusunda uyardılar. Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı, madem böyle birşey vardı, niye sustun diye? Her neyse benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendine yakışanı yapsın” ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın