Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Seçtiğin Renklere Göre En Büyük Zaafın Ne?

Anasayfa > Test

Bakalım senin zaafın neymiş?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim...

Kadın
Kadın
Erkek
Erkek

2. Peki kaç yaşındasın?

3. Bu dört renkten sana en uzak gelenini seç!

4. Bu renklerden hangisi seni rahatlatıyor?

5. Bu renklerden hangisini giymezsin?

6. Bu renklerden hangisine daha yakın hissediyorsun?

7. Hangi renk sana tatili hatırlatıyor?

8. Hangi renk seni streslendiriyor?

9. Bu renklerden hangisini daha çok seviyorsun?

10. İçinden hangi rengi seçmek geçiyorsa onu seç!

İlişkiler!

İlişkiler!

Senin zaafın ilişkiler! Bir ilişki içinde olmayı seviyor ve yalnızken bunu özlüyorsun. Senin için bu durum garip bir hal almış ve ilişkilere çok düşünmeden atlamaya başlamışsın sanki... Sahip olman gereken bir zaaf haline gelmiş. Çok sağlıklı değil gibi, daha doğru şeylere yönelmeni öneriyoruz!

Para!

Para!

Senin zaafın para! Paranın sana her kapıyı açacağını, açılan kapıların seni sonsuz bir mutluluğa boğacağını düşünüyorsun. Oysa gerçek bu değil. Para sana bazı kapılar açabilir ama bu kapıların sana mutluluk getireceği kesin değil. Mutluluğunu para gibi somut şeylere bağlamak yerine iç huzuru bulmanı diliyoruz!

Başarı!

Başarı!

Senin zaafın başarı! Başarıyı her şeyin üstünde tutuyor, ona ulaşmak için tüm prensiplerini çöpe atıyorsun. Bu kimi zaman seni çok zorluyor, kimi zaman da eğlendiriyor. Çünkü her çıktığın zirvenin ardında daha yüksek başka bir zirve buluyorsun oyun gibi. Bu nereye kadar böyle gider bilemeyiz ama umarız bir noktada yorulup her şeyden el ayak çekmezsin!

Popülerlik!

Popülerlik!

Senin zaafın popülerlik! Sen ilginin odağı, arkadaş gruplarının merkezi olmak istiyorsun. Bir nedenden dolayı çevrenin insanlarla dolması fikri seni mutlulukla dolduruyor, belki de bunun tüm sorunlarını çözeceğini düşünüyorsun. Bunun olup olmayacağı ise kesin değil... Eğer çevreni doğru insanlarla doldurmayı başarabilirsen gerçekten de çok mutlu olabilirsin. Yanlış insanlarla doldurman ise ters tepebilir... Fakat her iki durumda da konu popülerlik değil, arkadaşlık olmalı bizce!

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
460
280
112
81
76
57
55
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
İrem

Senin zaafın ilişkiler! Bir ilişki içinde olmayı seviyor ve yalnızken bunu özlüyorsun. Senin için bu durum garip bir hal almış ve ilişkilere çok düşünmeden a... Devamını Gör

Mother of Dragons

İlişkiler! Senin zaafın ilişkiler! Bir ilişki içinde olmayı seviyor ve yalnızken bunu özlüyorsun. Senin için bu durum garip bir hal almış ve ilişkilere çok ... Devamını Gör