Görüş Bildir
Haberler
Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel Konuğu Ömer Faruk Bostan Kimdir? Ömer Faruk Bostan Kaç Yaşında, Nereli?

Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel Konuğu Ömer Faruk Bostan Kimdir? Ömer Faruk Bostan Kaç Yaşında, Nereli?

Ünlü sanatçıların sunumuyla Kanal D ekranlarında sevenleri ile cumartesi günü buluşan eğlence ve müzik programı Şarkılar Bizi Söyler programı yılbaşı özel programı ile sevenlerinin gündeminde. Cuma akşamı sanatçı konukları ile eğlenceli bir yeni yıl programı ile keyifli anlar yaşatacak. Yeni yılda bu renkli programın konuklarından bir de Ömer Faruk Bostan. Yılbaşı akşamı Şarkılar Bizi Söyler programını izleyecek vatandaşlar Ömer Faruk Bostan kimdir? Ömer Faruk Bostan kaç yaşında, nereli? sorularının cevabını merak ediyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ünlü sanatçıların sunumu ile Yılbaşı akşamında Kanal D ekranında sevenleri ile buluşacak olan Şarkılar Bizi Söyler izleyicilerin merak konusu oldu. Ünlü isimlerin konuk olduğu program hakkında detaylar merak ediliyor. Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel programı konuklarından biri de Ömer Faruk Bostan. Vatandaşlar Ömer Faruk Bostan kimdir? Şarkılar Bizi Söyler konuğu Ömer Faruk Bostan kaç yaşında, nereli? Ömer Faruk Bostan şarkıları gibi konularda araştırmalar yapıyor.

Ömer Faruk Bostan Kimdir?

Ömer Faruk Bostan Kimdir?

Ömer Faruk Bostan 1984 yılında Ankara Sincan'da dünyaya gelen bir ses sanatçısı ve müzisyendir. Bostan, müzik kariyerine Ankara'da başladı, müziğe ilgisi ise çok küçük yaşlarda başladı. Öğrenim gördüğü yıllarda Müzik Öğretmenin desteği ile çeşitli müzik aletlerini çalmaya başladı.

Ömer Faruk Bostan 15 yaşında sahne almaya başladı. Düğün ve çeşitli organizasyonlarda sahne alan Ömer Faruk Bostan son dönemin Ankara havalarını yorumlayan isimlerin arasında yer alıyor.

Ömer Faruk Bostan'ın seslendirdiği ve 26 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan 'Erik Dalı' şarkısı Youtube'da 100 milyon izlenme sayısını geçti. Bu parça Türkiye'de oyun havası türünde YouTube'da 100 milyonu aşan ilk şarkıdır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın