Görüş Bildir
Haberler
Sapık Şeyh Fatih Nurullah'ın Ses Kaydı Ortaya Çıktı: 'Bekaretinde Sorun Yok'

etiket Sapık Şeyh Fatih Nurullah'ın Ses Kaydı Ortaya Çıktı: 'Bekaretinde Sorun Yok'

Ulaş
03.09.2020 - 19:00

12 yaşındaki çocuğu istismar ettiği için tutuklanan Uşşaki Tarikatı lideri Fatih Nurullah'ın ses kaydı ortaya çıktı. Sapık şeyh çocuğun babası ile yaptığı konuşmasında 'İleri giden bir şey yok, aramızda nikah konuşmaları geçti, hata etmiş olabilirim. Bekaretinde sorun yok...' ifadelerini kullandı. 

Odatv’den Sami Menteş’in haberine göre, konu hakkında bilgi veren kaynaklar, cinsel istismarın, baba F.A. ile tutuklanan Fatih Nurullah arasında geçen bir konuşma sonrası ortaya çıktığını söylediler. 

Nurullah’ın tutuklanmasına giden sürecin başlangıcı olan konuşmanın kaydı daha sonra ortaya çıktı.

Konuşmada, Fatih Nurullah, baba F.A.’ya yaptıklarının bir kısmını anlatıyor...

'Bu işi örtelim dedik...'

'Bu işi örtelim dedik...'

Telefon konuşmasında “Namusuna, iffetine, bekaretine herhangi bir sorun yok yani anlatabildim mi?” diyen Fatih Nurullah, sözlerini şöyle devam ettirdi:

“Şimdi deniyor ki bana Y.A. psikolojik sorunlar çekiyor, bunu pedagoga götüreceğiz. Ondan sonra seni işte hapis yatıracak veya işte ne bileyim ben de dedim ‘Kızım bu olduğu zaman yani ben ya intihar ederim ya da bu diyarlarda çeker giderim. Bana başka bir şans bırakmıyorsun’ dedim. Ben bu kadar size aile hukukumuz var. O da dedi ‘İnsan nefis taşıyor’ böyle konuşmalar geçti aramızda. Nikah vesaire konuşmaları. Ben burada bir hata yapmış olabilir ama ileri giden bir mevzu da yok. Yani 'Bu işi örtelim' dedik yani anlatabildim mi?”

'Ben gittim mi tarikat zaten biter...'

'Ben gittim mi tarikat zaten biter...'

Baba F.A.’yı ikna etmeye çalışan Fatih Nurullah konuşmasında ayrıca şunları söyledi:

“Seni evladımız bildik, ailemiz bildik yani ben inanıyorum ki şimdi ben şu anda aramızdaki hukuktan dolayı ben yani sen canını bu yola koymuşsun yani istesem bile verirsin kanaatindeyim ama şu anda böyle bir durum da yok. Bir an böyle bir şey olmuş yani. Bunu bilmiyorum sen büyütüp de tarikatın kafirlerin diline laf sürmek, bu Odatv’ler şunlar bunlar hepsi bizim üzerimize zaten saldırıyor. Başımızda binlerce dert var.

Ben gittim mi tarikat zaten biter. Bu kadar hizmetler ortada kaldı. Sen… Ocağına düştük yani… Sen de bizim kardeşimiz olarak, ne bileyim şu anda derdimi sana açayım dedim.

İnan ileri giden bir şey yok. Söyledim yani. Yukarı çıktım dedim ‘babanın bu işten haberi var mı?’, ‘Var’ deyince, inan bir öpme oldu yani o kadar yani.”

Konuşmasına gülerek devam eden Fatih Nurullah, “Onu şimdi uyutup uyutup yanıma getiriyorlar. Şey oluyor…” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1807
437
251
43
30
24
13
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Lestat

O kızın bekaretinde sorun yok ama sizin gibilerin zihniyetinde, karakterinde, şahsiyetinde, onurunda, şerefinde, ahlakında, hayasında, haysiyetinde, kalbinde... Devamını Gör

Sema candelen

Ulan ne anlatıyorsun ağzına sictigimin çocuğu?! Gülerek bir babaya 12 yaşındaki minicik yavrusuyla ilgili anlattığı olaya bak ulan! Tarikat bitermiş! Dibiniz... Devamını Gör

sensizsinema

O baba da zaten adam olsaydı ne evladını böyle tarikatlara meze etmeye yollardı ne de evladını taciz eden dallamayı oturup yarım saat sakin sakin dinlerdi. O... Devamını Gör

Bibi Bilir

Direk hadım edilmeli şerefsiz.Bıktık usandık bu hortlatılan tarikatların sarsapıklığından...