Salma Hayek, Desperado Filmindeki Cinsel İlişki Sahnesinde Ağlamış: 'Babam ve Abimin İzleyeceğini Düşündüm'

116PAYLAŞIM

Meksika doğumlu ünlü oyuncu Salma Hayek, başrolünü Antonio Banderas ile paylaştığı 'Desperado' filmindeki cinsel ilişki sahnesi çekilirken çok gergin olduğunu söyledi.

1995 yapımı 'Desperado' filminde başrolü paylaştığı Antonio Banderas'la cinsel ilişki sahnesini çekerken neler hissettiğini anlatan ünlü oyuncu Salma Hayek, "Babam ve erkek kardeşimi düşünmeden edemedim. Erkeklerin üzerinde böyle bir baskı yok" dedi.

'Armchair Expert' adlı haftalık podcast yayınında konuşan Hayek, sahne çekilirken çok gerildiğini ve ağladığını söyledi.

Gerginliğinin sebebinin ne Banderas ne de yönetmen Robert Rodriguez'den kaynaklandığının altını çizen 54 yaşındaki oyuncu, söz konusu sahne çekilirken birçok insanın dışarı çıkarıldığını, yalnızca kendisinin, Banderas'ın ve Banderas'ın o dönemki eşi Elizabeth Avellan'ın kaldığını belirtti.

"Daha önce hiç böyle bir sahne çekmemiştim" diyen Hayek, "O yüzden çekim başlayınca ağlamaya başladım" diye konuştu.

www.turktime.com

Banderas'ın 'tam bir centilmen olduğunu ve kendisine çok iyi davrandığını ama çok rahat olduğunu' aktaran Hayek, "O sahneyi çekmek Banderas için hiçbir şeydi. Bu beni korkuttu çünkü daha önce birinin karşısında hiç bu şekilde bulunmamıştım" dedi. Sarılı olduğu örtüyü üstünden atıp çekime başlamadan önce zorlandığını, 1-2 saniyeliğine örtüyü atıp sonra yeniden ağlamaya başladığını anlatan Hayek, "Yine de harikalardı. O dönem yapabileceğimizin en iyisini yaptık" dedi.

"Oynadığınız karaktere büründüğünüzde bu sahneleri çekmekte sıkıntı yaşamazsınız"

Yönetmen Rodriguez'in de hiç baskı yapmadığını söyleyen Hayek, "Oynadığınız karaktere büründüğünüzde bu sahneleri çekmekte sıkıntı yaşamazsınız. Siz, siz olmadığınızda bunu yapabilirsiniz. Ama babam ve erkek kardeşimi düşünmeden edemedim. Bu sahneyi izleyeceklerdi. İnsanlar onlarla dalga geçecek miydi? Erkekler üzerinde böyle bir baskı yok. Babaları, oğullarının cinsel ilişki sahnesini izlediğinde 'İşte benim oğlum" diyecek" eleştirisi de yöneltti. Nihayetinde babası ve erkek kardeşine filme izlettiğini anlatan Hayek, "Babanızın sizinle gurur duymasını istiyorsunuz" dedi. 

Kaynak: Sputnik

İşte o sahne: 👇 ⚠⚠⚠Bu video bazı kullanıcılar için uygunsuz olabilir. ⚠⚠⚠

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir