Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sahte Doktorun İnşaat Silikonu Enjekte Ettiği Kadın 'AK Partiliyim, Yardım Edin' Diyerek CİMER'e Başvurdu

 > 
3.1bPAYLAŞIM

Dudaklarına silikon yaptırmak isteyen ve sahte doktorun kendisine inşaat silikonu enjekte etmesiyle mağdur olan Güllü S. tazminat davası açtı ve yardım talebinde bulundu.

Açtığı tazminat davasında kendisine yardımcı olmaları için dilekçe yazarak Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'ne (CİMER) başvurdu.

Kendisine yardımcı olunması ümidiyle başvuru dilekçesine 24 Haziran seçimlerindeki oy pusulasıyla çekilmiş fotoğrafını da ekledi.

Hürriyet'ten İsmail Saymaz'ın haberine göre, Güllü S.'nin başvurusu, CİMER'in dilekçeyi göndermesiyle ortaya çıktı. Mağdur kadın başvurusunda 24 Haziran'da AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy verdiğini  gösteren oy pusulasıyla çekildiği fotoğrafını da ekledi.

"AK Partiliyim ve oyumuzu ailecek sizden yana kullanıyoruz. Konuyla ilgili yardımınızı rica ediyorum.”

Açtığı alacak davasına ilişkin yazdığı yardım dilekçesinde şunları yazdı: “İmkanlarımı zorlayarak açtığım davada yine erteleme verilerek, alacağıma kavuşmama engel olundu. Dosyada teminat mektubu vardır. Çocuklarımın ve ailemin geçimini bu parayı alamadığımdan yapamıyorum. Sevgili başkanım, yıllardır AKP liderimiz olarak hep bütün benliğimle AK Partiliyim ve oyumuzu ailecek sizden yana kullanıyoruz. Konuyla ilgili yardımınızı rica ediyorum.”

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir