Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sadece En Yakın Kız Arkadaşı Evlenmek Üzere Olanların Anlayacağı 11 Durum

 > 
631PAYLAŞIM

Düğün mevsimi geldi çattı. Şu aralar her ne kadar geçtiğimiz sene nişanlananlar evleniyor olsa da, bir yandan da zaman yeni evlilik tekliflerine gebe. Peki ya yıllardır yanı başınızda olan, elinizi her uzattığınızda tutan ve her derdinizde yanınızda bitiveren arkadaşınız da bir teklif aldıysa?

1. Önce arkadaşınızın aldığı evlilik teklifine en az onun kadar sevinirsiniz.

2. Fakat bir anda aklınıza çevrenizdeki çiftlerin hızla artıyor oluşu ve sizin daimi yalnız olmanız gelir.

3. Yine de bozuntuya vermezsiniz ve arkadaşınızla nişan/düğün/yeni ev hazırlıklarına girişirsiniz.

4. Bu uzun süreçte müstakbel gelinin her türlü stresiyle başa çıkmaya çalışır ve her fırsatta, her zaman onun yanında olduğunuzu hatırlatırsınız.

5. Onun için heyecanlı, sizin için hüzün dolu bu süreçte gözleriniz sık sık uzaklara dalar ama belli etmezsiniz.

6. Yıllar yılı en yakınınız olan o kişi artık her aradığınızda yanı başınıza bitemeyebilir çünkü artık farklı sorumlulukların olduğu bir dünyaya adım atıyordur.

7. Kız kıza geçirilen geceler, uzun uzadıya yapılan dedikodular ve tatil planlarının yerinin gelin ve damadın balayı için hangi oteli seçmeleri gerektiği konusu alır.

8. Düğün tarihi yaklaştıkça arkadaşınızın sizden git gide uzaklaştığı hissine kapılırsınız.

9. 'Artık sevgili kocası onun en yakın arkadaşı olacak ve beni de çok geçmeden unutup oyuncak ayı gibi köşeye fırlatacak.' düşüncesi kafanızda dönmeye başlar.

10. Bu düşüncelere kendinizi kaptırmışken aniden telefon çalar, gelin adayı uzun süredir sizi ihmal ettiğinin farkına vardığını söyler ve eskisi gibi kız kıza felekten bir gün geçirirsiniz.

11. Ve o anda ne olursa olsun sizin arkadaşınızla hiçbir zarar gelmeyeceğini ve onun mutluluğunu sonsuza dek paylaşmanız gerektiğiniz anlarsınız...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahunaz

doğru yaaa en yakın arkadaşımı öküzün biri aldı götürdü. ne hayallerimiz vardı be. pis şerefsiz kızı mutluda etmiyor tıkmış eve örümcek kafalı. varya en güzelimizdi gitti b*k kafalı biriyle evlendi. :((((((

seydakaradeniz16

Evde kalanlar olarak gelin sarılıp ağlayalım :(

fatihgurler45

Galiba evde kaldım.Kızlar maaşım mazot paranıza yetmeyebilir ama bir aileyi geçindirir.Beni alacak yok mu.Alın beni beni alın :)

sadesadem

Sanırım evlenince değişmeyen tek yakın arkadaş benimkiydi. Burdan kendisini bol bol öpüyorum :D

razfatihdiktas

12. Sonra onu sevgilisiyle paylaşamaz ayırmaya çalışırsınız ve salak kızımız da en sonunda sizin peşinizden gelir ve mutlu son. Kız arkadaşın en yakın kız arkadaşlarına ölüm.

Görüş Bildir