Görüş Bildir

SADAT Yöneticisi: 'Vatanı Türkiye Düşmanları ile İşbirliği Yapanlara Sandıkta Teslim Etmeyiz'

Anasayfa
 > Gündem

SADAT Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Ergür, “Bu vatanı Türkiye düşmanları ile işbirliği yapanlara sandıkta teslim etmeyiz” diye yazdı. Ergür kısa süre sonra mesajını sildi. 

SADAT’ın Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Ergür, Twitter hesabından tepki çeken bir mesaj paylaştı. 

Şehit düşen askerlerin fotoğrafarını paylaşan Ergür “Bu vatanı Türkiye düşmanları ile işbirliği yapanlara sandıkta teslim etmeyiz” diye yazdı. Ancak kısa süre sonra bu paylaşımını sildi.

Ergür daha sonra teni bir mesaj paylaştı. Bu kez 'Bu vatan kanla alındı. Kanla savunuluyor. Yüce Türk Milleti Türkiye düşmanları ile işbirliği yapanlara sandıkta oy vermeyerek cennet vatanımızı teslim etmeyecektir... Vatan sağolsun... ' ifadelerini kullandı.

Takipçilerinden “neden mesajı sildin?” sorusuna ise Ergür, “Açıklama yapma gereği hissettim. Bazen anlatılmak istenen anlaşılmayınca izah gerekiyor” diye yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu SADAT önünde "seçim güvenliği uyarısı yapmıştı

Kılıçdaroğlu SADAT önünde "seçim güvenliği uyarısı yapmıştı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz haftalarda SADAT'ın önüne giderek 'seçim güvenliği' uyarısı yapmıştı. Kılıçdaroğlu 'Seçim güvenliğinde bir şey olursa bunun sorumlusu SADAT'tır ve Saray'dır' demişti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
86
85
23
9
4
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
c. ysf albs

vatanı kanla aldık araplara parayla satıyorsunuz dayı bırak bu ayakları sandıktan sonraki gün ilk siz kaçacaksiniz... tabi kaybetmemek için de her türlü olay... Devamını Gör

Tarık Bey

Nobran bir tavırla üst ağızdan konuşan zat, bu ülkenin tapusu kendisinde zannediyor herhalde, biz neyiz ? kiracı mıyız? Abileri zaten Suri ve Pakilere memlek... Devamını Gör

Halil Değerli

Yani Türkçesi Reis tekrar seçilmezse ortalık karışır, haberiniz olsun.... diyor .... 😡😡😡

Maher

400u verin bu is rahatlikla cozulsun dedi adam, her tarafta bomba patladi, 1 tane de secmen cikip demedi ki, ulen ne oluyor. kendini parayla satmaya devam ed... Devamını Gör

aprek

kimbusik