Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi "Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi" Karakterisin?

259PAYLAŞIM

Beklenin çok daha üstünde bir başarı yakalayan serinin 8 filmi hakkında bir test hazırladık. Bakalım sen hangi "Rogue One" karakterisin?

1.

Özgürlüğüm için
Ailem için
Kaderim için
Yaşamak için?
Adalet için
İnandıklarım için
Barış için
İnsanlık için
Değmez.

2.

Princess Leia
Han Solo
Lando Calrissian
Chewbacca
Yoda
Darth Vader
C-3PO
R2-D2
Luke Skywalker

3.

Pratik zekam büyük bir özelliğim.
Kesinlikle çok sadığım.
Asla yıkılmayan bir inancım var.
Mizah yeteneğim var?
Yetenekliyim, elimden her iş gelir.
Kendimi verdiğim bir işi canım pahasına yaparım.
Asla tükenmeyen bir hırsım var.
Her zaman başkalarına yardım etmekten güç alırım.
Hızlı karar vermem gereken zamanlarda çok başarılı olurum.

4.

Anakin Skywalker
Padme Amidala
Obi-Wan Kenobi
Mace Windu
Palpatine
Jango Fett
Qui-Gon Jinn
Yoda
Darth Maul

5.

6.

Poe Dameron
Rey
BB-8
Finn
Kylo Ren
Maz Kanata
Captain Phasma
Han Solo
General Leia

7.

GNK
IG-88
Keşif Robotu
EV-9D9
2-1B
Droideka

8.

"Saw Gerrera" çıktı!

Hayatın boyunca zor olaylar gördün, bir çok zorluğa göğüs gerdin ve belki bu olaylar seni taş kalpli kıldı. Kimseye güvenmiyor, ve kimseye kendini bırakmıyorsun fakat, gerçekten sevdiğin biri için yapamayacağın şey yok!

"Baze Malbus" çıktı!

Dik durmak, her zaman tetikte olmak zorundasın. Sevdiğin ve güvendiğin insanlar için yapamayacağın şey yok. Fazla manevi kaygıları olmayan biri gibi görünsen de içten içe sen de büyük duygular sahibisin.

"Gallen Erso" çıktı!

İnanılmaz bir zekaya sahipsin. Bu hep büyük bir Allah vergisi, hem de taşıması zor bir yük. Sistemlerin değişebileceğini, herkesi yapabilecek bir şeyi olduğuna inanıyor sorumluluk almaktan asla kaçmıyorsun.

"Orson Krennic" çıktı!

Amaçlarına ulaşmak için yapmayacağın şey yok. Her zaman motivasyonu yüksek ve sonuç odaklı çalışıyorsun. Sevdiğin işi yapman durumunda önünde durabilecek hiçbir şey yok!

"Bodhi Rook" çıktı!

İnandıkların ve kendi doğruların için yapamayacağın şey yok! Adalet ve doğruluk senin en büyük rehberin. Bazen bazı adımları atmakta çekinsen de o ilk adımı attıktan sonra devamını getirmekten hiç geri kalmıyorsun!

"Chirrut Imwe" çıktı!

Maneviyate ve ruhaniyete önem veren bir karaktersin. Önemli olanın insan kırmamak ve her zaman pozitif olmak olduğunu biliyor hayatına olabildiğince sade devam ediyorsun. Bazı durumlarda bu sakin ve sade tutumun insanların seni olduğundan daha küçük sanmasına sebep oluyor ama gerçek seni gördüklerinde ağızları açık kalıyor.

"Cassian Andor"

Her zaman şüpheci bir yapın var. İşine, hayatına, ilişkilerine realist gözle bakıyor, iyisiyle kötüsüyle değerlendirmeyi yapıyorsun. Bazen olması gereken daha ruhsuz olduğun doğru ama gerçek sen asla bu değil. Az göstersen de ne kadar duygusal olduğunu bilen biliyor.

"K-2SO" çıktı!

static.srcdn.com

Çevrendekiler için her zaman çok yararlı, yardımcı bir karaktersin. Yalan söylemekten hiç hoşlanmıyorsun. Her zaman aklında ne varsa onu söylüyorsun. Her zaman şeffafsın. Bazen bu kadar doğrucu olman başına iş açsa da kendin gibi olman en iyisi.

"Jyn Erso" çıktı!

Çok zeki, ahlaklı ve doğru bildikleri uğruna her türlü emeği verecek bir insansın.  Bazı zamanlar omzunda çok ağır yük hissetsen de güçlü bir insan olduğun için altından kalkmayı biliyorsun. Liderlik dürtün çok yüksek, bu da arkada her zaman seni takip eden insanların olmasına sebep oluyor. Böyle umutlu ve inançlı olmaya devam ettikçe başarısız olma ihtimalin yok!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emir-eren-carti

Orson krennic çıktı

egeusta

gallen erso

cemre-ayaz1

Jyn erso yessss

karabocka

Ben güç uyanıyor filmini çok sevmiştim, gücün biri tam istediğimi vermedi...

cengizhan-baybora

darth vader cikti

Görüş Bildir