Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Rihanna'nın "Acaba Elalem Ne Der" Şeklindeki Kuruntularla İşinin Olmadığını Kanıtlayan 15 Fotoğraf

 > 
11bPAYLAŞIM

Rihanna farklı biri. Bazıları onun yaptıklarını hep bir ilgi çekme çabası olarak görüyor. Misal sürekli sütyensiz dolaşması gibi. Ancak işin doğrusu hiç de öyle değil. Çünkü onun tavırlarında bir tutarlılık söz konusu. Nasıl mı? Fotoğraflara bakın yeter.

1. Geçtiğimiz yıl Playoff'lardaki bir Clippers maçına, sütyen giymeden gelmesi, pembe saçından bile daha çok dikkat çekmişti.

2. "Peki bu durumu fark edince o ne mi yapmıştı?" Buyrun fotoğrafa bakın...

3. Hollywood'da, Karim Benzema ile buluştuğu iddia edilen gece kulübünden çıkarken görüntülendiğinde, manzara yine aynıydı. Tavrı deseniz ha keza öyle...

4. Costume Institute Balosu'nda da basının gözdesi yine oydu.

5. Dior için gerçekleştirdiği bir fotoğraf çekimde seçtiği kıyafet ise kimse için sürpriz olmamıştı.

6. Zira Rihanna hayatını bildiği gibi yaşıyordu. Ve insanların ne düşündüğüne hiç takmıyordu. Aksi olsa İsveç turnesinde kaldığı otelden çıkarken böyle görüntülenmezdi.

7. Veyahut CFDA ödül törenine böyle gitmezdi.

8. Doğallığını ve samimiyetini sorgulayanlar, onun Paris'te bir gece kulübünde yakın arkadaşlarıyla çektirdiği bu resme baksın..

9. Kadın her zaman olduğu gibi. Bu fotoğraf ise Karim Benzema ile buluşup yemek yedikten hemen sonra çekilmiş.

10. Bu da yine bir gece kulübünden çıkarken.

11. Buraya kadar gördüğünüz üzere bir tutarsızlık yok. Gündüz vakti alışverişe çıksa bile, yine yok...

12. Çünkü o kendini "acaba insanlar ne der" şeklindeki kuruntudan tamamen sıyırmış biri.

13. Bu yüzden her hali doğal ve her türlü güzel...

14. Bu yüzden başkalarının başına geldiğinde hemen "kaza süsü verilmiş" olarak algıladığımız her aksilik onda gayet doğal görünebiliyor.

15. Bu yüzen ona her baktığımızda memelerini değil, kendisiyle barışık bir kadını görüyoruz...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Sütyenle fotoğrafını çektiren kişileri görünce or.spu diyenler şimdi Rihanna'ya kendisiyle barışık diyor. Kusura bakın ama s.ktirip gidin.

runafes

Yalnız bu kendiyle barışık olmaya değil teşhirciliğe girer. Pazar filesini giyince "umursamaz" olmazsın yani. Göğüs ucuna piercing taktıran herkes zaten "deldirdik o kadar, boşa gitmesin" deyip atıyor sütyeni. Bir kız olarak sütyen giyilmeme durumunun dikkat çekmesinden, abartılmasından hoşnut değilim ama dediğim gibi, "BAKIN MEMEM VER BENİM" tripleri de saçma.

iremnurx

Bunu Miley yapınca kendisi ile barışık olmuyor üzücü.

biebsnizzl

miley de kendisi barışık bi kadın sadece bunları kadınlar yapınca orospu oluyo ama erkekler için böle bişi söz konusu diil tabi

Gizli Kullanıcı

Kadında kedi memesi gibi bişi olunca tabi sergiler amk.

Gizli Kullanıcı

Millet gene namus bekçisi kesilmiş, sizene len elalemin memesinden, rahatlığından, herkes kendi hayatından sorumludur. Bakın dalganıza!

Gizli Kullanıcı

'AAAAAAAAAAAAAAA kezban yakaladım :)) A gerizekalı Mr. ve Mrs. karşılığı nedir ÖKÜZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!! Keşke baban dışarı boşalsaymış ta senin gibi bir MANDA'nın hatta oksijen kirliliği yaratan bir yaratığı dünyaya gelmeseymiş!!!!!!!!!!!!!' Diyen bir 'şeyin' bunu demesi beni şaşırttı açıkçası.

Gizli Kullanıcı

SARI KIZIM GERİ DÖNDÜ :)))

Görüş Bildir