Görüş Bildir
Haberler
Rahmi Turan'ın 'Kaynağım O Gazeteci' Dediği Talat Atilla Kimdir?

Rahmi Turan'ın 'Kaynağım O Gazeteci' Dediği Talat Atilla Kimdir?

Ankara kulislerinde çok hareketli günler yaşanıyor. Beştepe'yi CHP'li önemli bir ismin ziyaret ettiğini söyleyen gazeteci Rahmi Turan, daha sonra kaynağının Talat Atilla olduğunu söylemişti. 

Peki Talat Atilla kimdir?

İçeriğin Devamı Aşağıda

Talat Atilla kimdir?

Talat Atilla kimdir?

Talat Atilla 1968 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 1988 yılında gazeteciliğe ilk adımını attı. O dönemlerin önde gelen gazetelerinden birisi olan Anavatan Gazetesinde yazmaya başladı. Yine o dönemlerde İlk Haber gazetesinde muhabir olarak çalıştı. Sonrasında Ulus gazetesinde istihbarat şefliği görevlerinde bulundu. Günaydın Gazetesi, Son Havadis Gazetesi çalıştığı gazetelerdendir.

28 Nisan 2019 tarihinde Beyoğlu Grand Pera Emek Sahnesinde gerçekleşen 3.Ulusal Palandöken Ödül Töreninde ”Yılın Siyaset Yazarı” ödülüne layık görülmüştür. RADEV tarafından Yılın Gazetecisi ödülünü almıştır. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Erdoğan’a tazminat ödemek için evini satması hakkında yaptığı haber ile 2018 Aralık ayında ”Özel Haber” ödülünü aldı.

Talat Atilla 2002 yılında Turktime adlı haber sitesini kurdu. İmtiyaz sahibi olduğu haber kanalının yanı sıra internetoku adlı haber sitesinin de imtiyaz sahibidir.

Talat Atilla 51 yaşındadır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın