Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

PUBG MOBİLE'da Hayatta Kalmak İçin Mutlaka Yapmanız Gereken 10 Şey!

6.1bPAYLAŞIM

Gerçeklerler yüzleşme zamanı geldi. Hepimiz kazanmak istiyoruz, ama bu oyunda sadece bir kazanan var. Peki bu şanslı kişi nasıl olacağız? Onun sırrı da içeriğimizde!

1. Öncelikle her şey sırasıyla... Eğer takımlı maçlara giriyorsanız, mikrofon ile girin.

Unutmayın, bu oyunda iletişim zafere giden yoldur. Takım arkadaşlarınızla ne kadar iyi iletişim kurarsanız, o kadar koordine olursunuz.

2. İniş yapacağınız yere dikkatlice karar verin.

Eğer oyunun başında dövüşe girmek istemiyorsanız, haritanın sonlarına doğru atlamayı tercih edebilirsiniz. Ama eğer oyunu yeni öğreniyorsanız hemen atlayıp, diğer takımlarla dövüşlere girmenizi öneririz. Bu sayede silah mekaniklerini daha hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

3. Dövüşlerden bahsetmişken... Eğer bir savaş için hazır değilseniz, o savaşa girmeyin!

Öncelikle loot'unuzun yeterli olup olmadığı, sayıca üstün olup olmadığınız veya pozisyonunuzun iyi olup olmadığı PUBG MOBİLE'da çok önemli! O nedenle eğer bir savaş için hazır değilseniz, bundan kaçınabilirsiniz Unutmayın, kaçmak kazanmanın yarısıdır... (Çok havalı olmadı ama idare ediverin)

4. İnsanların üzerine koşmayın! Eğer alanın içindeyseniz bırakın, onlar size gelsin.

Biiliyoruz, dövüşe girmek ve insanları yenmek istiyorsunuz ama her zaman da gördüğünüz insanın suratına doğru koşmayın. Şöyle bir bakın etrafa, alanda mıyım, pozisyonum iyi mi, etrafta insan var mı?

5. Takım arkadaşlarınızdan ayrılmayın...

Eğer takım arkadaşlarınız Military Base'e atlamak istiyorlarsa, inat etmeyin ve onlarla birlikte atlayın. Bu sayede birbirinizi koruyabilirisiniz.

6. Loot işini çok abartmayın!

Hepimiz iyi silahlar, savaş yelekleri ve tava istiyoruz. Ama her şeyde olduğu gibi fazla loot da çok iyi bir şey değil. Eğer yeterli silahlarınız varsa loot yapmaya rush'lamayın. İnanın lot yaparken ölmek hiç de keyif verici değil :(

7. Gözünüz her zaman yükseklerde olsun...

Binaların veya dağların tepelerinde pozisyon almak sizin için her zaman avantajlı olacaktır. Fakat, bu noktalara giderken de dikkat edin ki avcı iken av olmayın...

8. Açık alanlarda dolaşmak yerine, kapalı alanları tercih edin.

Unutmayın ki bu haritada sadece siz yoksunuz. Çevrenizde sizi öldürmeyi bekleyen bir çok rakibiniz var. O nedenle karda yürüyün ama izinizi belli etmeyin...

9. Eğer takım arkadaşınız düştüyse, onu canlandırmak için hemen koşmayın.

Evet takım arkadaşlarımız ölmesin, fakat asıl önemli olan şey hayatta kalmak. Eğer arkadaşınız kurtarılamayacak durumdaysa veya siz kavganın ortasındaysanız bazen zor kararlar almanız gerekebilir...

10. Ve son olarak mutlaka ama mutlaka silahları tanıyın...

Favori silahlarınız veya asla kullanmayacağınız silahları belirleyin ve stratejinizi ona göre ayarlayın. Örneğin iyi hedef alamıyorsanız, sniper tercih etmeyin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selgem-savas-asan

Deniz stratejisi var.

aaabbbcccddd

Eğer yeterli silahlarınız varsa loot yapmaya rush'lamayın. İnanın lot yaparken ölmek hiç de keyif verici değil :( RUSHLAMAK diyosun öyle mi kardo? Hmmmm

minister-of-magic

En önemlisi iyi bir takım bulun. Benim takımım gibi fırsat buldukça birbirine bomba atan dropa gitmek için arkadaşını satan veya dropu aldı diye o eşyaları ondan almak için cayır cayır arkadaşını yakan takım kurmayın.😂 Bu kadar satışa rağmen biz yine iyi birinci oluyoruz ama siz denemeyin. Elmas 5 im bu arada.

Görüş Bildir