Görüş Bildir
Haberler
Postane Çalışanları Gabonlu Dina'yı Para Karşılığı Birlikte Olmaya Zorlamış

etiket Postane Çalışanları Gabonlu Dina'yı Para Karşılığı Birlikte Olmaya Zorlamış

Emre Ordu
06.04.2023 - 15:50 Son Güncelleme: 06.04.2023 - 16:59

Karabük’te Filyos Çayı’nda cesedi bulunan Gabonlu üniversite öğrencisi Jeannah Danys Dinabongho Ibouanga’nun, ölmeden önce annesine attığı mesajlar ortaya çıktı. O mesajlarda, postane çalışanı 2 kişinin kendisine 10 bin TL karşılığı cinsel ilişki teklif ettiğini yazan Dina, 'Onlarla birlikte olmazsam bana yardım etmeyecekler' dediği belirtildi. Öte yandan gözaltına alınan 8 kişi serbest bırakıldı. 

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Genç kızın yalın ayak sokakta koşarken görüntüleri ise bir apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı. Dinabongho’nun kıyafetleri ve telefonu kriminal incelemeye alındı. Pazartesi gününden beri Dinabongho’nun ölümüyle ilgili bağlantısı olduğu düşünülen 3’ü yabancı, 8 kişi farklı zamanlarda gözaltına alındı. 

Emniyetteki işlemleri tamamlanan 8 kişiden 5’i savcılık ifadesinin ardından 3’ü ise Sulh Ceza Mahkemesi’nden adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Postane çalışanları para karşılığı birliktelik teklif etmiş

Postane çalışanları para karşılığı birliktelik teklif etmiş

Ibouanga ailesinin, kızlarıyla ilgili gelişmeleri takip etmelerine yardımcı olan Fransa’daki yakını Zeng Stephane, Dina’nın 20 Mart’ta Gabon’a telefon göndermek için postaneye gittiğini söyledi. Stephane, 23 Mart’ta Dina’nın postaneden gönderisinin gidemeyeceği mesajı aldığını ve ertesi gün oraya gidip çalışanlarla tartıştığını belirtti. 

Stephane’nin anlattığına göre, bir çalışan Dina’ya yaklaşıp sorunu çözeceğini, pakete kendi numarasını yazacağını belirterek Dina’dan da numarasını aldı. Ardından postane çalışanı genç kızla mesajlaşmaya başladı.

Yazışmalarda 17 yaşındaki Dina'nın, postane çalışanının cinsel taleplerinin yer aldığını belirten Stephane, Dina’nın bunu reddettiğini ancak postanede çalışanlarla tartıştığı için üzüldüğünü ve özür dilemek istediğini ifade etti. 

Stephane, bu nedenle ortadan kaybolduğu cumartesi günü Dina’nın postane çalışanı ile görüştüğünü, 21.00 sıralarında arkadaşlarının evine gittiğini, yemek yiyip video izlediklerini belirtti. Dina’nın annesiyle görüntülü konuştuğu sırada şarjının azaldığını fark edip alt kata inmek istediğini belirten Stephane, bu andan sonra da genç kızın kaybolduğunu ifade etti.

Annesine söylemiş

Annesine söylemiş
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Memleketine telefon göndermeye çalışan genç kız, kendisine yardımcı olacağını söyleyenlerden cinsel içerikli mesajlar aldığını annesine de söyledi. Sesli mesajlarında annesinden Karabük’ten ayrılmak için izin isterken yalvaran Dinabongho’nun annesine yazdığı mesajlar da ortaya çıktı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
278
85
31
8
6
4
3
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Çok üzüldüm..Başına neler geldi kim bilir 😔 Yapan kokuşmuş erkek müsveddeleri Allah belanızı versin!

yengegeldikmi

Bi de okurken o kadar şaşırmadım ki, öyle alışmışız bu tarz haberlere. Ne hale geldik...

justatraveller

türk insanı çok misafirperverdir!! yardımseverdir!! bunlar hep münferit olaylar zaten!! nolmuş ki binlerce böyle olay olduysa!!

maykıl dudikof

Soylu emir versin iki güne bulurlar. Ama işte o başka şeylerle ilgileniyordur şu an.