Photoshopla Bambaşka Dünyalar Yaratan Tekin Türe'nin Birbirinden Büyüleyici Çalışmaları

-

1992 Ankara doğumlu sanatçı Tekin Türe photoshop kullanmaya yaklaşık 10 yıl önce başlamış. Hayal gücünü yansıtmak isteyen sanatçı, bunun için en iyi ve kendine en uygun yolun dijital sanat olduğuna karar vermiş ve yaklaşık bir yıl önce bu tarz görseller hazırlamaya başlamış. 

İnsanlara görsel yolla bir şeyler aktarmaktan keyif alan sanatçıdan küçük bir tavsiye: "Kesinlikle insan sevdiği işi yapmalı, keyif aldığınız işler genelde başarıyla sonuçlanır."

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

Sanatçının çalışmaları 'photoshop' ve 'Adobe'nin de dikkatini çekti ve çalışmalardan birini kendi hesaplarında paylaştılar.

'Photoshop' geçtiğimiz haftalarda sanatçıyı takibe de aldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bercan-aydin1

milletimiz bunlar nasıl yapılıyor bilmediği için güzel zannediyor 2 Youtube tutorial izleyen herkes bunları yapabilir.

aysenur-aksu1

O zaman neden sen yapmadın ?

bahadir-senemoglu

Bercan Aydın bu işlerden ne kadar uzak olduğun belli, 2 youtube videosu izleyerek yapılacak çalışmalar sanman bu bilgisizliginin gostergesi, bu fotoğrafların hepsinin ışıklarını oturtmak bile kendi başına çok büyük tecrübe isteyen bir iş , bir insanı eleştireceksen sen daha iyisini yapmış olmalısın. Varsa çalışman ekle buraya görelim ona gore cevap verelim sana.

atticus-fetch

Tüten bacalı ev çizmek gibi, gökyüzünde de kuş olmalı aga. Ama güvercin olsun mesaj versin, martı olsun deniz koksun, baykuş olsun orman densin dutluk sanılmasın. Kuş önemli.

Başlıklar

AdobeAnkara
Görüş Bildir