Peker'in İfşasındaki Serdar Ekşi Kimdir?

3PAYLAŞIM

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in sosyal medya video paylaşım platformu YouTube’de paylaştığı son videodaki görüntülü görüşmesini yaptığı Serdar Ekşi sosyal medyada gündem oldu. Peki videodaki Serdar Ekşi kim?

Serdar Ekşioğlu aslen Rizeli bir iş insanı. İstanbul'da Beykoz'da Lazoil isimli akaryakıt istasyonun sahibi olduğu biliniyor.

Serdar Ekşi'nin Ahmet Davutoğlu'nun danışmanlarından Taha Ün'ün yakın arkadaşlarından biri olduğu iddia ediliyor.

Serdar Ekşioğlu ile ilgili en son 2015 yılında Milliyet Gazetesinde çıkan bir haber var.

Haberde ünlü iş adamı Suriyeli Türkmenlere yardım götürdü şeklinde başlık kullanılmış. Haberin detayında ise şöyle deniliyor:

"City Ambulans Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Ekşioğlu Türkmendağı'na lojistik destek malzemeleri gönderdi. Yardımlar paketlendikten sonra TIR'lar ile gönderildi. Ekşioğlu yaptığı açıklamada "Rus iş adamları kadar devletimizin, hükümetimizin yanında duramıyorsak Türk vatandaşıyım demenin bir anlamı yoktur, böyle bir dönemde devletimize, Türkmenlerimize sahip çıkamayacaksak, ne zaman çıkacağız" dedi. Serdar Ekşioğlu açıklamasında iş adamlarına da çağrıda bulundu. Ekşioğlu, "Büyük iş adamlarımız sadece zekatlarını verseler, Türkmen kardeşlerimiz kurtulur" dedi."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onepunch

Bu nasıl yarım yamalak bir paylaşım? Serdar Ekşi Erdoğan'ın yeğeninin eşi, yani Tayyib'in damadı.

Görüş Bildir