Görüş Bildir
Haberler
Patti Smith Yeni Terrence Malick Filminde!

Patti Smith Yeni Terrence Malick Filminde!

Onedio Medya
29.10.2015 - 11:44

Son olarak Natalie Portman, Christian Bale ve Cate Blanchett’li Knight of Cups filmi vizyona giren ünlü yönetmen Terrence Malick’in 2011’de hazırlıklarına başladığı, Austin’in müzik sahnesini konu eden filminden yeni haberler var. Weightless isimli filmin yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunda yer alan Rooney Mara, Patti Smith’in üç gün boyunca filmin setinde olduğunu ve filmde rol aldığını açıkladı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bantmag'in haberine göre, Malick’in Arcade Fire, Black Lips, Fleet Foxes gibi grupların Austin’deki konserlerinde yaptığı çekimleri de kullanacağı filmi ilginç bir metotla bir araya geliyor. 

Onlarca farklı oyuncuyla çekimler yapan Malick, iki farklı aşk üçgeninin yer aldığı bir hikayeyi anlatıyor.

Filmde rol alacağı kesinleşen isimler arasında Knight of Cups‘ta başrolü paylaşan Portman, Bale ve Blanchett üçlüsüyle birlikte Rooney Mara, Ryan Gosling, Michael Fassbender ve Val Kilmer.

Filmde birlikte bir sahnelerinin olduğunu ve Smith’in Rooney Mara’nın canlandırdığı karaktere gitar öğrettiğini belirten Mara, ayrıca Malick’in Austin’de gerçekleşen bir Patti Smith konserinde de çekimler yaptığını ve filmde kullanmayı düşündüğünü açıkladı. 

Filmde kendini canlandıracak olan Patti Smith’in sahnelerinin Weightless isimli filmde yer alıp almayacağı henüz belli değil. Usta yönetmenin elinde birçok müzisyen ve oyuncuyla yapılmış çekimler var ve yaklaşık beş yıldır biriken malzeme daha da genişleyecek gibi görünüyor.

Filmin ne zaman vizyona gireceğiyle ilgili resmi bir açıklama henüz yok.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7
3
1
0
0
0
0