Parasını Verdik ve Sabahlara Kadar Oynadık! 2020 Yılında En Çok İndirilen 13 Ücretli Mobil Oyun!

2PAYLAŞIM

Sizler için ücretli mobil oyunlardan en çok indirilen 13 oyunu listeledik. Bu listemizi hazırlarken kaynak olarak Gaming in Turkey ajansının hazırladığı Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2020'den yararlandık.

13. The Sun Origin: Post-apocalyptic action shooter

AGaming+ tarafından yayınlanan The Sun Origin: Post-apocalyptic action shooter, 14 binden fazla indirme rakamına sahip. Oyun Google Play'de 0.99 TL'den satılıyor. Kıyamet sonrası acımasız dünyasında RPG elemanları ile aksiyona atılabilirsiniz.

12. Real Drift Car Racing

Real Games srls tarafından yayınlanan Real Drift Car Racing, 14 binden fazla indirme rakamına sahip, birde oyunun ücretsiz lite versiyonu bulunuyor. Oyun Google Play'de 2.39 TL'den satılıyor. Oyun açıklamalarında sizlere mobil cihazlardaki en gerçekçi 3D drift yarışı simülasyonu olduğunu belirtiyor.

11. Bridge Constructor

ClockStone STUDIO tarafından yayınlanan Bridge Constructor, 15 binden fazla indirme rakamına sahip. Oyun Google Play'de 4.00 TL'den satılıyor. Bridge Constructor ile en sağlam, en güzel köprüleri yapabilirsiniz.

10. Grand Theft Auto: San Andreas

Rockstar Games tarafından yayınlanan Grand Theft Auto: San Andreas, 23 binden fazla indirme rakamına sahip. Oyun Google Play'de 29.99 TL'den satılıyor. GTA: San Andreas efsanesini bir kere de telefonunuzda bitirmek isterseniz bu oyun tam sizlik görünüyor.

9. Justice Gun 2 / Adalet Namluda 2

Rigbak tarafından yayınlanan Adalet Namluda 2, 26 binden fazla indirme rakamına sahip. Oyun Google Play'de 6.99 TL'den satılıyor. Siz de TSK envanterleri ile Türk Askeri olarak çatışmak isterseniz Adalet Namluda 2'yi tercih edebilirsiniz.

8. RFS - Real Flight Simulator

RORTOS tarafından yayınlanan RFS - Real Flight Simulator, 31 binden fazla indirme rakamına sahip. Oyun Google Play'de 2.99 TL'den satılıyor. Siz de dünyanın her yerine uçmak, pilotluk hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz bu oyunu satın alabilirsiniz.

7. Earn to Die

Not Doppler tarafından yayınlanan Earn to Die, 35 binden fazla indirme rakamına sahip. Oyun Google Play'de 0.59 TL'den satılıyor. Earn to Die ile arabanı seçerek zombi kıyametinden sağ kurtulmayı deneyebilirsin.

6. Football Manager 2020 Mobile

SEGA tarafından yayınlanan Football Manager 2020 Mobile, 39 binden fazla indirme rakamına sahip. Oyun Google Play'de 79.99 TL'den satılıyor. Siz de takımınızı seçerek, şampiyonluk yolunda takımınıza liderlik edebilirsiniz.

5. Construction Simulator 2014

Astragon tarafından yayınlanan Construction Simulator 2014, 42 binden fazla indirme rakamına sahip. Oyun Google Play'de 2.79 TL'den satılıyor. Siz de mobil cihazınızı sanal bir şantiye haline getirebilirsiniz.

4. Hitman: Sniper

SQUARE ENIX tarafından yayınlanan Hitman: Sniper, 45 binden fazla indirme rakamına sahip. Oyun Google Play'de 2.99 TL'den satılıyor. En sessiz suikastçı olarak yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.

3. Plague Inc: Scenario Creator

Ndemic Creations tarafından yayınlanan Plague Inc: Scenario Creator, 55 binden fazla indirme rakamına sahip. Oyun Google Play'de 19.99 TL'den satılıyor. Sizde şu pandemi sürecinde yeni virüsler, bakteriler oluşturarak insanların hayatını cehenneme çevirebilirsiniz.

2. Başkanlar

Fatih Beceren tarafından yayınlanan Başkanlar, 60 binden fazla indirme rakamına sahip. Oyun App Store'da 2.99 TL'den satılıyor. Siz de bir ülkeyi yönetmeyi deneyebilirsiniz.

1. Minecraft Pocket Edition

Mojang tarafından yayınlanan Minecraft Pocket Edition, 115 binden fazla indirme rakamına sahip. Oyun Google Play'de 68.99 TL'den satılıyor. Siz de yaratıcılığınızı kullanarak güzel yapılar inşa edebilir, maceralara atılabilirsiniz.

Bonus: Ücretsiz bir oyun indirip ücretli oyunları indirebilecek parayı kazanmak istersen hemen tıkla! Oyna Kazan seni bekliyor

Oyna Kazan'ı indir, binlerce lira kazanmaya başla

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir