Özgürlüğe Açılan Kapı: Her Şeyi Bırakıp Yeni Zelanda Seyahatine Çıkan Fotoğrafçıdan 32 Aşık Olunası Kare

 > -

Alman fotoğrafçı Katharina Jung, her şeyini bırakıp yanına sadece fotoğraf makinesini alıyor ve Yeni Zelanda turuna çıkıyor.

Yeni Zelanda'nın görkemli manzarasını ve yolculuğu boyunca karşılaştığı o güzel insanların fotoğraflarını çeken Katharina Jung yolculuğundan şu şekilde bahsediyor: "Evden ayrıldığım anda, fark ettim ki her yer benim evimmiş. Her şeyi geride bıraktım, para, güç, toplumdaki statüm hepsi yolculuğa başladığımda geride kaldı. Hepimizin içi özgürlük aşkıyla yanıyor, mutluluğu arıyoruz. Tek ihtiyacımız olan şey güven, işaretleri takip etmeli ve kalbimizle aklımızı açıp bu gücü hayalini kurduğumuz yaşamı yaratmak için kullanmalıyız. Hayatımda ne mi yaratmak istiyorum? En derin hayallerime ulaşabilir miyim? Amaç ne? Bunlar kendime sorduğum sorulardı. Cevapları bulmaya hazır olduğumda eşyalarımı topladım ve çıktım.

Yolculuğumu tarif etmek ve özgürleşmek için kafesimi kırıp kalbimi izlememi anlatacak 1-2 kelime var. Ve bunları bulmak çok zor. Fotoğrafın tutkularımdan biri olması beni çok mutlu ediyor. Fotoğraf çekmek kendimi ifade etmek için bana bir şans veriyor. Yol boyunca, düşüncelerimi ve ruhumdan küçük parçalar içeren büyülü anları yakalamayı deniyorum. Benim görüşüm bu anları paylaşmak, kardeşlerimle mutlu olduğum anları paylaşmak, bu toprakların ve üstündeki tüm canlıların sonsuz güzelliğini paylaşmak. Kendini özgür bırak, kalbini takip et ve mesajı yay. 

Hayal kur küçük hayalperest, bu her şeyin başlangıcıdır."

Kaynak: http://www.ignant.de/2015/05/13/new-zeal...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
okan-caliskan-oo1

çok uzak ve ayrıca hep insan çekmişin aq jjdsjsdk avrupaya taşıncm .d

goeksello

omg omg omg

delimeczup

bir beş sene sonra bende böyle bir yere gitmek istiyorum. şimdiden para biriktireyim neme lazım...

donnie-darko

Demek geçenlerde burada yayınlanan bir test vardı, ruhumu yansıtan ülke burasıymış demek :D Böyle bir macerayı yaşamak için paradan daha önemli yanında bu macerayı yaşayacak insanı bulabilmek.

gamze.tuncer

Para lazım çok para

donnie-darko

sen onlar gibi sahilde çadır kurup yatar kalkarım tarzında düşünürsen o kadar da çok paraya ihtiyacın yok :)

Görüş Bildir