Özel Görüntülerden Sonra İkinci Şok! Berk Oktay'ın Evliyken Trans Bir Bireyle Birlikte Olduğu İddiaları Ortalığı Çok Fena Karıştırdı

116PAYLAŞIM

Bu kadarına da pes gerçekten! Doğru olabilir mi bunlar ya?!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl Berk Oktay'ın özel görüntüleri internete hızla yayılmış, ünlü oyuncu da hemen savcılığa şikayette bulunmuştu.

Bu görüntüleri ortama salanın kim olduğu bilinmiyordu ancak yapılan araştırmalar sonucu boşandığı eşinin yaptığı ortaya çıktı geçtiğimiz günlerde.

Size de daha önceki olaylardan burada bahsetmiştik.

Berk Oktay, Mahrem Fotoğraflarının Karısı Tarafından Sosyal Medyada Paylaşıldığını İddia Etti - onedio.com
Berk Oktay, Mahrem Fotoğraflarının Karısı Tarafından Sosyal Medyada Paylaşıldığını İddia Etti - onedio.com

Eski eşinin mahrem görüntülerini yaydığı iddia edilen Merve Şarapçıoğlu birkaç gün önce "Özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek" suçundan 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Elbette ki bu karara herkes çok şaşırdı. Çünkü herkes Berk Oktay'ın eşini suçladığını düşünüyordu.

Bu kararın çıkmasının hemen ardından Merve Şarapçıoğlu, dün Seren Serengil'in programına katıldı.

Ve bu karara itiraz edeceğini, Berk Oktay'ın sadakatsiz biri olduğu, kendisine şiddet uyguladığını söyledi.

Elbette ki bir magazin figürü olan Seren Serengil de bu konuya parmak basmadan duramadı ve uzuuuunca bir yazı paylaştı bu ikili hakkında.

Derken olaya bambaşka biri daha katıldı: Trans birey Birsu hanım! Seren Serengil, gitmiş kendisiyle röportaj yapmış!

Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu'nun birlikte olduğu dönemde komşusu olduğunu belirten Birsu Hanım, "Berk'le ben köpeğimi gezdirirken sitede karşılaştık. Sonra evime geldi ve biz birlikte olduk. Sabah kalkınca Merve'ye yaşattığımız bu durumdan dolayı vicdan azabı çektim. Ancak ben o zaman cinsiyet değiştirme sürecinde olduğum için östrojen ilaçları kullanıyordum ve kendime engel olamadığım için birkaç kez beraber olduk. Bu olay 4 yıl önce yaşandı ancak ben ifşa etmek istemedim ama şimdi de vicdan azabı çekiyorum. O zamanlar cinsiyet değiştirme operasyonu olmamda Berk'in bana olan ilgisinin etkisi büyüktür. Ben Merve'den dolayı Berk'ten uzak durmak istedim ama bir kere de beni asansörde gördü ve yine öptü" dedi.

Birsu Hanım, o dönemde Berk Oktay'ın birlikte olduğu Merve Şarapçıoğlu'na şiddet uyguladığını ve Merve'nin kendisine sığındığını söyledi.

Gelişmelerin ardından Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Birsu Hanım, cinsiyet değiştirmek için Tayland'a gittiğini ve bu ameliyattan sonra Oktay'ın kendisini arayarak "Artık cinsiyet değiştirdin ve sen benim kadınımsın" dediğini ileri sürdü.

İddiaların ardından canlı yayına bağlanan Berk Oktay'ın avukatı Serdar Öktem, söz konusu suçlamaların bir iddia olduğunu ve konu hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

Biz de olanı biteni doğal olarak ağzımız açık dinledik!

Gözler de haliyle bu iddialardan sonra Berk Oktay'a çevrildi.

O da Instagram hesabından paylaştığı videoyla uzun bir açıklama yaptı; en başından beri neler yaşandığını tek tek anlattı.

Aylardır süren bu dava pek de bitecekmiş gibi durmuyor... Çünkü sular asla durulmuyor!

Gelişmeleri biz de merakla takip ediyoruz. Siz ne diyorsunuz bu işe?

Bu arada, olayın ayrıntısını merak edenler burayı izleyebilir...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pervinssss

ZXSCVAVSUALŞSĞÖKLAMZNZMKSATAHSGBJHZVBSHUJ

chezgi13

Ya eski kocanın özel fotoğraflarını yayınlamışsın dünyadaki en haysiyetsizce hareketlerden biri. Cezanı da almışsın. Hala da adamı bitirmeye çalışıyosun. Bazı şeyler gerçekten ayıp kardeşim yapmayın ya.

sakin_adam

dava açsın bir de iftiradan geçirsin cezayı...

gece_feneri

Ne gereği var 'TRANS BİREY' vurgusunu yapmaya? Diğer haberlerde 'HETERO BİREY' dendiğini hiç görmedim. Üstelik çoğunluk bu muhabbeti konuşmuş. Aldatan bi koca kimsenin umru değil. Türk ahlakının kısa bi özeti...

moydinerzya

İyi de iddiaya göre adam trans birey ile ile beraber olmuş. Birsu hn sıradan birisi değil hem olayda rolu bu nedenle de cinsiyet durumu haberde bahsedilmesi gereken bir öğe. Eğer eşcinsel ilişki yaşamış olsaydı orada eşcinsel yada gay diye yazardı. bu kadar takılmayın...

eylulmuffin

adalet ile suçlu bulundu dediği an kapattım. Boş kelime oyunu yapma bize

Görüş Bildir