Berk Oktay, Mahrem Fotoğraflarının Karısı Tarafından Sosyal Medyada Paylaşıldığını İddia Etti

336PAYLAŞIM

Her iki taraf da birbirini suçluyor. Bakalım bu işin sonu nereye varacak?

Berk Oktay, özellikle Savaşçı dizisiyle büyük bir hayran kitlesi yaratmış, başarılı bir oyuncu bildiğiniz gibi. Ancak bu aralar mesleğinden daha çok özel hayatı konuşuluyor.

2016 yılında 10 yıldır birlikte olduğu Merve Şarapçıoğlu ile evlendi Berk Oktay. Açıkçası oldukça da mutlu görünüyorlardı.

Ancak çift boşanma kararı aldıktan sonra ortalık karıştı. Merve Sarapçıoğlu'nun hesabından, eşi Berk Oktay'ın mahrem görüntüleri yayınlandığı iddia edildi.

Merve Şarapçıoğlu, bugünkü duruşmada hesabının hacklendiğini ve kendisinin görüntülerinin de olduğu için sanık değil mağdur olması gerektiğini söyledi.

"Hakkımda bu iddiaların ortaya atıldığı günden bu yana sosyal medya üzerinden çoktan yargılanmış, suçu ispatlanmış ve mahkum edilmişçesine anılmaktayım. Bu durum beni ve beni bugüne getiren ailemin üzerinde etkisi katlanılması zor bir raddeye ulaşmıştır. Siber suç çeteleri ünlülere ait sosyal medya hesaplarını ele geçirerek hesaplarını geri vermek üzere onlardan para istiyordu. Bunlardan bir tanesi de Berk Oktay'dır. Ben de eşime yönelik suç teşkil eden bu eylemlerin faillerinin bir an önce yakalanması için kolluk kuvvetleriyle irtibata geçtim. Soruşturma sürecinde kolluk kuvvetlerine yardımcı oldum"

Ancak Berk Oktay'a göre durum hiç de öyle değildi.

Berk Oktay'ın iddiasına göre, 2017 yılında eşiyle boşanma kararı aldıktan sonra bu paylaşımlar kasıtlı olarak yapıldı.

Oktay'ın ifadesi aynen şöyle: "Bunun devamında ortak bir düşman yaratılmak istendi. Kendi fotoğraflarını dahi yayınlamak üzere benim 19 yıllık emeğimin çöpe atılması göze alınarak böyle paylaşımlar yapıldı. Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi benim de başıma böyle bir olay geldi. Merve hanım bende dahi olmayan fotoğrafları paylaştı. 7 yıl önce silindiğini zannettiğim ancak hard diskte saklanan fotoğraflarımı paylaştı. Ben söz konusu fotoğrafları nedeniyle topluma rezil oldum. İşimden olma tehlikesiyle karşı karşıya kaldım. Suçu Merve hanımın işlediğinden kesinlikle eminim. Boşanmak istediğimi söylemem üzerine gözünü karartmış olması inanılmış şey değil. Kariyerimin bitmesini istedi. Ama olmadı. Umarım en ağır cezayı alır"

Mahkeme, tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi. Yani şu an için bir sonuç yok ama sular pek durulmamış anlaşılan.

Bakalım neler yaşanacak? Takip edip göreceğiz...

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dyrc

Niye böyle fotoğraflar çektirdin ki zaten?

la-havle-vela

ADAM NASIL BİR MOTORA BİNECEKSE ARTIK,BANYODA KASK TAKMIŞ

furkandasci

Onlar nasıl poz amk delisi. Televizyonda kasıla kasıla yürümesini biliyorsunuz ama. Hahahaha

fatihbaran90

ben hep söylerim. bir insana en büyük iyilikte, kötülükte karisindan gelir.

cent

Bir ara kaynanası yaptı diye haber yapmıştınız.

Görüş Bildir