Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Oyuncuların Sürekli Karşılaştığı 10 İnsan Modeli ve Cümle

-

Oyuncu olmaya adaysınız ya da oyuncu oldunuz. Bu tiplerle, sorularla sürekli karşılaşırsınız. Şimdiden önleminizi almalısınız. Böyle soruların geleceğini hissettiğiniz zamanlarda, açıklama yapmak yerine topa hiç girmeden yavaş yavaş ortamı terketmenizi öneririm.

1. SSK var mı?

Sabah 6'da küfür ederek kalkan ve işe yetişmeye çalışan birçok insan, size sürekli SSK'lı bir iş bulmanızı ve emekli olduktan sonra mümkünse paraları yiyemeden ölmenizi isterler.

2. Ne var? Ben de yaparım!

Yaptığınız iş uzaktan basit ve oldukça goy goy görünür. Bu sebeple, herkes yapabileceğini zanneder ancak, sahneye çıktığında donunu indirmişsiniz gibi rezil olan birçok insan da gördük çok şükür!

3. Ne zaman zengin olacaksın?

Kıvancoyu ve çeşitli tipleri dizide gören eş, dost, akraba sürekli size bu soruyu yöneltir ve iliğinizi kurutur.

4. Okulu bitirince ne olacaksın?

Olayın giriş, gelişme kısımlarını anlayamayan her insanın sorduğu ve bizlerin sürekli olarak altında ezildiği o iğrenç soru!

5. Hobi olarak yine yap!

Böyle ailelere sahip birçok oyuncu arkadaşımız mevcut... "Hayır evladım, ben sana yapma demiyorum, hobi olarak yine yap!"

6. Cık cık cık! Kötü yola düştü bu!

Konservatuara giden kız öğrencinin dansöz, erkek öğrencinin ise kesinlikle eşcinsel olduğuna inanılır.

(Dansözlük ya da eşcinsellik kötü bir şey değildir, şunu da bir anlayın artık!)

7. Yııhaaa ben de hep yapmak istemiştim! Lisede okul tiyatrosundaydım.

Mesleğinizi söylediğiniz anda sizi pişman eden insan modeli! Kesin tiyatro yapmak istemiştir ve lisede tiyatro ekibindedir. Eee ablacım yapaydın o zaman önüne panzer mi diktik?

8. O kadar yazıyı nasıl ezberliyorsunuz ya?

Buradan, bu soruyu soranlara sesleniyorum: Ezber yapmak oyunculuğun en kolay kısmıdır. Sıkıldık, daraldık, sormayın artık şu soruyu!

9. Bana göre rol filan olursa çağır toprağım.

Sana göre rol var, şuan hayatta yaşadığın rol ve mümkünse orada kal! Piyasada oyuncu kıtlığı var, tırım tırım oyuncu arıyoruz, gel anam sen de gel!

10. Hangi dizide oynuyosun? Ay bir yerden de tanıdık geldin bak.

Oyuncular yalnızca dizilerde oynamazlar. Tiyatro, sinema, reklam filmi, belgesel gibi birçok alan var. Uzaklaş, kalbini kırarım.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
baris-dizer

Sizin okul 4 yıllık mı sorusu unutulmuş. Bide okuyomusun, hangi okul sorusuna cevap verdikten sonra gelen cümle "olsun oda bölüm." Ötede ölünüz... :D Onun dışındakiler doğrudur :)

usckl

insan hayatından zaman çalan yazı dizisinden bir bölüm sunmuş yazar bize.

Görüş Bildir