Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Filminin En Güzel Replikleri

22PAYLAŞIM

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği, kadrosunda Ezgi Mola, Kıvanç Tatlıtuğ gibi dev isimlerin olduğu Organize İşler Sazan Sarmalı'nın en güzel repliklerini sizler için derledik. Organize İşler Sazan Sarmalı'nın en güzel repliklerine gelin birlikte göz atalım ;)

1. "Bak! Ben küfür etmeyi bıraktım biliyon mu? Ben kız arkadaşım Ecem'e söz verdim artık küfür etmiyorum, ama küfürsüzlük çok zor; Bak, ama sen benim yemini bozduracaksın yavşak!"

2. "Alacaksın adamın kolunu istediğin fiyata getirinceye kadar sallayacaksın." + "Koyun almıyoruz ki baba! Demir alıyoruz."

3. "Şimdi Ziya kardeş enteresanıma giden bir durum var. Sen maçın skorunu, ilk yarıda ikinci yarıda skorlarını, ilk taç atışını, ilk korner atışını ya ******* koyayım ilk kalp atışını sen bunları nasıl biliyon bunları?"

4. "Ulan fakirken vermediniz somunu, ne eyleyeyim ben şimdi Norveç somonunu?"

5. Ulan yedin balık bokunu, içtin alkolu, sıçtın ağzımıza!"

6. "Ayarlanmış maç 2-1 biter..."

7. "Asım, misafirin var." + "Misafiri içeri mi aldın?" - "Misafir içeriden zaten."

8. "Merak ettim bunu gördükten sonra da öyle buz gibi konuşacak mısın? Ben seni kalbime yazmışım; hem içime, hem üstüne."

9. "Bırakıcam bu işleri emlakçı olacağım dedin... Sen annemi kanserden daha çok yordun."

10. "Şimdik bizim zaten böyle pis adamlara, böyle hırsızların soysuzlara karşı ehemmî bir alerjimin olduğu doğrudur; lâkin hak etmeyen adama da dayak atmak gibi de bir şiddet anlayışına da kesinlikle karşıyım."

11. "Emniyet teşkilatı herkese sürekli mesaj gönderiyor. Bu tip kişilere karşı dikkatli olun diye." + " Ben o kurumsal mesajları okumadan siliyorum efendim." - " ...İşte okumadan sileni de kuru kuru... silkelerler yavrum. Silkelenmişsin."

12. "... 36'nın karekökü kolay soru mu?" + " Misal diyorum pokemon abi."

13. " Gördüğün gibi işte, my name is Asım, sen ne yapıyosun balım?" + "Napiyim işte çalışıyorum, 'gym'e gidiyorum." - " Gym mi? Gym kim?" - " Kimse değil ya spora gidiyorum."

14. "Berbat Hüseyin'in dükkanı burası mı?" + " Berbat değil, barbut." - " E o da berbat!"

15. Bana geldiğinde hayatı kaymıştı, 15 gün sonra karlar üzerinde kaydı."

16. "Görüyorsunuz bir musibetten ne güzel bir nesimet doğuyor." + " Nesimet mi? Nedir o?" - " Başımıza kötü bir şey geliyor, ama o kötü şey iyi bir şeye yol açıyor. İşte buna nesimet densin istiyorum."

17. "Bir kızımıza çöpçatanlık yapmadığımız kalmıştı."

18. "Bir de şu giderken yürüttüğün telefonu ver de sahibini sevindirelim." + " İnanamıyorum gördüğüne, baya ustalığın karşısında selfie çektirmek istiyorum."

19. "Gerçeğin tipi bozuk olduğunda yakışıklı bir yalan iyi gider."

20. " Ah be Üzeyir abi... Şimdi burada olsaydın ne güzel susardık seninle be! Etrafta boşça konuşan onca hıyar; ama ölüp gidiyor yanında susabildiğimiz adamlar."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
z.kaanbdk

Hadi bakalım selfie altına söz çıktı

sertac-bigun

Şunun olmaması hiç hoş olmamış : - Siyahi ve isyankar şarkıcı Pop Marley'in bah benim çok sevdiğim bir sözü var. Ney? - Ney ? - Giderkene, geride kalana diyorkine; Bir yıldız gibi kayar giderim hayatından, yapacağım tek şey dilek tutmak olur benim arkamdan diyor. Çok sevdiğim bir sözdeyiş..

lautrec-of-carim

boş

mehmet-kaya76

kızlar niye büyüyor arkadaş babalar küçülsün amınakoyim bence en efsane söz buydu ama yine de siz bilirsiniz mekan sizin tabi

hulytan

#20 der susarım

Görüş Bildir