Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Operasyolardan Vazgeçmemizi Kimse Beklemesin'

Anasayfa > Gündem

Başbakan Davutoğlu 'Kimse Türkiye'nin her bir santimetrekaresinde kamu düzeni hakim olana kadar bu huzur operasyonundan vazgeçmemizi beklemesin' dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda yaptığı konuşmasında, 'Kimse Türkiye'nin her bir santimetrekaresinde kamu düzeni hakim olana kadar bu huzur operasyonundan vazgeçmemizi beklemesin. 'Dursun, tekrar dönelim, konuşalım', konuşulacak şey değil' diye konuştu.

Davutoğlu, 'Güvenlikle ilgili aldığımız tedbirlerin seçim güvenliği bağlamında ilişkisi var ama seçimle doğrudan alakas  yok. Bazılarının ifade ettiği gibi bu operasyonlar seçimi kazanmak için yapılan veya o amaçla yapılmış çalışmalar değil. Türkiye'nin güvenliği neyi gerektiriyorsa seçim günü dahi yaparız' dedi.

Çözüm süreci açıklaması

Davutoğlu, çözüm sürecine ilişkin, 'Demokratik özgürlükler bağlamında süreç devam eder ama silahlı terörle mücadele bağlamında ve bu çerçevede silahsızlanma bağlamında ise şartlarımız belli' dedi.

AA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
kayisikomposto

İsrail Filistine yıllardır, ABD Japonya ya II.Dünya Savaşında, bizde 30 küsür yıldır Terör örgütünü bombalayarak huzur dağıtıyoruz. Şuan çok huzurluyum seçim... Devamını Gör

goofy

yani meali " 400 aldık mı yine davul zurna ile karşılarız "

tongue fu

meali: barış süreci ayağına kürtlerden artık oy alamıyoruz. operasyon ayağına milliyetçilerin oyunu almayı deniyoruz. oldu oldu olmadı partiyi kapatma davası... Devamını Gör