Görüş Bildir
Haberler
Opel Monza Concept Türkiye'ye Geliyor

Opel Monza Concept Türkiye'ye Geliyor

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Opel'in bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi duran arabası Monza Concept, İstanbul'a geliyor.

Alman otomobil devlerinden Opel, önümüzdeki günlerde İstanbul'a damgasını vurmayı planlıyor. 22-31 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek Autoshow'un gözdelerinden biri büyük ihtimalle Opel olacak.

Bunun sebebi de, daha önceden Frankfurt Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkan ve sektörde müthiş bir ilgi çeken Opel Monza Concept. Kapıları yukarı doğru açılan ve genel dizayn olarak son derece fütüristik duran araç, İstanbul Autoshow'da görücüye çıkacak.

Aracın ''heykelci tasarım, Alman mükemmeliyetçiliği ile buluştu'' felsefesi üzerine oturtulan tasarımı, akıcı çizgileriyle ön plana çıkmakta. Özellikle kaput ve farların bulunduğu ön paneldeki karakteristik yenilikler, Opel Monza'yı oldukça dinamik göstermekte.

Ancak aracın şüphesiz en dikkat çeken yeri, iç paneli. Kokpit bölümünde bulunan LED ekranlı panel, hem otomobille ilgili verilere en iyi şekilde hakim olmanızı sağlıyor hem de dekoratif anlamda müthiş bir görünüm sunuyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

22-31 Mayıs tarihleri arası, Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek İstanbul Autoshow'da, Opel Monza Concept'i yakından görebilirsiniz.

WebTekno

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
3
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam